G. Bergeris: M. Verstappenas nėra sunkus varžovas L. Hamiltonui

G. Bergeris: M. Verstappenas nėra sunkus varžovas L. Hamiltonui
logo 2021 Birželio 13 d. 10:52, Pixabay

Maxas Verstappenas pirmauja „Formulės-1“ pasaulio čempionato asmeninėje įskaitoje po šešių etapų, lenkdamas Lewisą Hamiltoną 4 taškais. Pasaulio čempionas iškovojo tris pergales, tačiau jo nesėkmės Monake ir Baku nubloškė Lewisą į antrą vietą čempionato įskaitoje.

Niekas neabejoja, kad šiųdviejų sportininkų kova tęsis iki pat šio sezono pabaigos ir nuspėti jos baigtį šiuo metu nėra įmanoma.

Buvęs „Formulės-1“ pilotas ir DTM čempionato vadovas Gerhardas Bergeris išreiškė savo nuomonę apie šią dvikovą. Austras, kuriam teko lenktyniauti vienoje komandoje su Ayrtonu Senna ir Nigelu Mansellu teigia, kad būtent komandos partneriai būna patys sudėtingiausi varžovai kiekvienam lenktynininkui.

„Rungtyniauti su Maxu Lewisui yra gerokai paprasčiau, - G. Bergeris pasakojo kanalui „Sport1“. - Šiuo atveju tave pateisinti gali tai, jog tavo mašina yra visai kitokia. Klausimas tik tas, ar tu sugebėsi aplenkti savo oponentą. Ir net jei to nepavyks, tu neprarasi autoriteto – galima bus pasakyti, jog to vaikino automobilis yra kur kas greitesnis.

Bet kai jį „Mercedes“ sudėtyje lenkdavo Nico Rosbergas, tai būdavo stiprus smūgis Lewisui“.

Vertindamas nesenus įvykius lenktynėse Baku, austras pridūrė: „Ten Lewisas suprato, kad paskutinio restarto metu jis turi padaryti viską be priekaištų ir laimėti tas lenktynes. Būtent tuo momentu jis ir suklydo. Tokių įvykių pasitaiko“.

Kartu 210-ties GP dalyvis pažymėjo, kad šių metų „Formulės-1“ sezonas yra vertas dėmesio.

„Akivaizdu, kad spaudžiant „Red Bull“, „Mercedes“ komanda daro klaidas ir rodo silpnumo požymius, - sakė G., Bergeris. - „Ferrari“ jau yra gana arti jų, „McLaren“ taip pat puikiai dirba su Lando Norrisu. Net Pierr'as Gasly su savo „AlphaTauri“ gali įsimaišyti į lyderių kovas. Tai ir yra būtent tai, ko šiandien reikia šiam sportui ir jo sirgaliams“.

Paskutiniuose trijuose etapuose ant apdovanojimų pakylos buvo užlipę net aštuoni lenktynininkai. Tik M. Verstappenui tai pavyko padaryti du kartus – Barselonoje ir Monake.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 7
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 161
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332