G. Russellas: gaila, kad rikiuotės priekyje nenutiko jokių incidentų

G. Russellas: gaila, kad rikiuotės priekyje nenutiko jokių incidentų
logo 2021 Birželio 20 d. 20:30, Williams

Startavęs iš 14-os pozicijos „Williams“ pilotas George'as Russellas finišo liniją kirto 12-oje vietoje. Atsižvelgiant į tai, kad pirmųjų taškų iškovoti nepavyko, pilotas mano, kad šiandienos lenktynes būtų galima vertinti kaip geriausias sezone.

„Tai buvo mūsų geriausios lenktynės „Williams“ komandai, nors sąlygos trasoje buvo labai sudėtingos. Teko balansuoti ant labai plonos linijos - stengiantis išlaikyti optimalia padangų temperatūrą, tuo pačiu išvengiant jų grūdėjimosi“,- komentavo G. Russellas. 

„Finišavome aukštesnėse pozicijose už Oconą „Alpine“ bolide ir Tsunodą „AlphaTauri“. Tsunodą aplenkiau kovodamas su juo trasoje - dėl to esu labai laimingas.“

„Mano lenktynių startas - buvo labai prastas, bet nemanau, kad tai turėjo įtakos galutiniam lenktynių rezultatui. 12-oji vieta - maksimaliai aukšta pozicija, kurią galėjau „išspausti“ iš mūsų bolido.“

„Labai gaila, kad jokių incidentų nenutiko rikiuotės priekyje, bet 12 vieta finišuojant su mūsų bolido pajėgumu - labai geras rezultatas“, - baigdamas pridūrė „Williams“ lenktynininkas. 

 

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0