G. Russellas: Spa trasoje „Williams“ laukia rimti sunkumai

G. Russellas: Spa trasoje „Williams“ laukia rimti sunkumai
logo 2020 Rugpjūčio 23 d. 12:11, Williams

Po savaitės „Williams“, kaip ir kitos „Formulės-1“ komandos, kovos Spa trasoje, tačiau ekipos pilotas George‘as Russellas nepuoselėja su šiuo etapu kažkokių didelių vilčių.

Nežiūrint į tai, kad jų mašinoje sumontuotas „Mercedes“ variklis, o Spa nuo jėgainės galios priklauso gana nemažai.

Antra vertus, britų lenktynininko žodžiais, tai mažai ką duos, kadangi FW43 bolido važiuoklė iki šiol nepasižymi dideliu efektyvumu. Kai piloto paklausė, ar pavyks „Williams“ stoti į kovą bent su artimiausiais varžovais, Russellas atvirai prisipažino: „Apskritai, tai ne. Ir nors mes turime patį galingiausią jėgos agregatą, pagal aerodinaminį efektyvumą mūsų mašina gerokai nusileidžia varžovams.

Net jei pas mus ir viskas tvarkoje su galia, mes negalime jos naudingai išnaudoti, kadangi pas mūsų mašiną pats didžiausias priešpriešinis pasipriešinimas.

Todėl greičiu mes labai daug pralaimime „Racing Point“ ir „Mercedes“ - būtent dėl to, jog FW43 viskas blogai su aerodinamika. Net jei teoriškai mes skaičiuojame, kad turėdami „Mercedes“ variklį, Spa ir Monzoje mes tiesiog „skrisime“, realybėje tai yra visai ne taip, nes aerodinamika yra tiesiog tragiška ir mūsų laukia rimti sunkumai“.

Kita vertus, šiame sezone George‘ui Russellui keturiuose etapuose iš šešių pavyko patekti į antrąją kvalifikacijos dalį, o tai kalba apie tai, jog „Williams“ jau pasiekė kai kurios pažangos lyginant su praėjusiais metais.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas