H. Marko: „Mercedes“ bus favoritais keturiuose etapuose iš šešių

H. Marko: „Mercedes“ bus favoritais keturiuose etapuose iš šešių
logo 2021 Spalio 12 d. 11:56, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ koncerno konsultantas automobilių sporto klausimais Helmutas Marko mano, kad likusiose šio sezono lenktynėse „Mercedes“ gali nugalėti dėl staiga atsiradusio papildomo greičio.

Helmutas Marko: „Šiuo momentu aš matau tik dvi trasas, kur jų konfigūracija gali duoti pranašumą mūsų komandai – tai Meksikas ir San Paulas. Kitose trasose favoritais turėtų būti „Mercedes“.

Aš nežinau, kokias būdais jiems pavyko padidinti jėgainės galią pradedant Didžiosios Britanijos GP – tai didelė mįslė man. Dabar „Honda“ likusiuose etapuose turėtų pasiekti dar didesnės pažangos, o mes turime galvoti, kaip kompensuoti greičio trūkumą važiuoklės pagalba.

Mes esame patenkinti Turkijos rezultatu, tačiau tai greičiau buvo bandymas minimizuoti nuostolius. Bottas buvo tiek greitas, kad mes nesugebėjome jo pavyti. Hamiltonas galėjo susikrauti didelį pranašumą, jei nebūtų gavęs baudos. Jis prarado daug laiko paskui Tsunodą ir Perezą ir dėl to jam nepavyko lenktynių pabaigoje užimti prizinės vietos. Būtent toks ir buvo mūsų planas“.

Taip pat Helmutas Marko pranešė, kad „Red Bull“ technikos direktorius Adrianas Newey pilnai atsistatė po dviračio avarijos, į kurią jis pateko prieš keturis mėnesius. Per tą laiką inžinieriui buvo atliktos kelios operacijos ir Turkijoje jis po ilgos pertraukos buvo atvažiavęs į lenktynes.

„Mūsų komanda yra labai gera, Adrianas jau sugrįžo į trasą ir visus įkvepia darbui“, - sakė Marko.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 28
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0