H. Marko: P. Gasly grįžimo į „Red Bull“ klausimo nesvarstome

H. Marko: P. Gasly grįžimo į „Red Bull“ klausimo nesvarstome
logo 2021 Liepos 14 d. 20:06, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko gyrė gerą formą demonstruojantį „AlphaTauri“ pilotą Pierre‘ą Gasly, tačiau tuo pačiu pridūrė, kad komanda nesvarsto prancūzo grįžimo į „Red Bull“ galimybės.

Minėtasis P. Gasly F-1 debiutavo atstovaudamas „Toro Rosso“ (dabar „AlphaTauri) komandai. 2019 metais prancūzas buvo pakviestas į „Red Bull“, tačiau dėl prastų rezultatų metų viduryje buvo išsiųstas atgal į „AlphaTauri“.

H. Marko teigimu, P. Gasly dabar atrodo daug geriau nei tada, kai atstovavo „Red Bull“ komandai.

„Tai geriausias Gasly, kokį iki šiol esame matę. Tačiau šiuo metu jo grįžimo į „Red Bull“ klausimas nėra svarstomas“, - teigė H. Marko.

„Manau visi supranta koks laukia pavojus atsidūrus greta Maxo. Šiemet matome kaip sunkiai Sergio sekasi kvalifikacijoje. Bet Gasly pasikeitė. Man teko neseniai su juo pasikalbėti. Dabar jo elgesys ir forma yra kitokia, nei buvo tada, kai jis atstovavo „Red Bull“.

Šiemet P. Gasly atstovauja „AlphaTauri“ komandai kartu su Yuki Tsunoda. Minėtoji ekipa yra iškovojusi 48 taškus. 39 iš jų pelnė P. Gasly. Komanda kol kas kovoja dėl penktos vietos čempionate.

Paklaustas žurnalistų, ar ekipa galėtų siekti aukštesnių rezultatų, jei turėtų du tokius pilotus, kaip Gasly, H. Marko atsakė: „Taip, tai būtų įmanoma. Visų pirma, Tsunoda nepakankamai dažnai iškovoja taškų, priešingai nei Gasly. Antra, „AlphaTauri“ turėjo dvi ar tris lenktynes, kurių metu tiesiog neišnaudojo savo bolido potencialo. Bet į viską žiūrint bendrai, taip, toks yra tikslas. Ir tai viena iš priežasčių, kodėl į Gasly žiūrime kaip į „AlphaTauri“ lyderį.“

Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2023 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392