„Haas“ supranta, kad incidentai tarp savų pilotų yra įmanomi (1)

„Haas“ supranta, kad incidentai tarp savų pilotų yra įmanomi
logo 2019 Gegužės 19 d. 11:47, Haas

Barselonoje abu „Haas“ lenktynininkai uždirbo taškus, tačiau rezultatas galėjo būti dar geresnis, jei ne nelemtas jų susidūrimas tarpusavyje, įvykęs kovojant dėl 7-tosios pozicijos tarp Kevino Magnusseno bei Romaino Grosjeano. Buvo cituojamas amerikiečių ekipos vadovas Guentheris Steineris, kuris mano, jog dėl to kalti yra abu lenktynininkai ir po Ispanijos GP finišo tarp jo ir komandos pilotų įvyko rimtas pokalbis.

Iš tikrųjų, auklėjimo procesas prasidėjo dar iki tol, kol mašinos po lenktynių sugrįžo į serviso zoną.

„Kevinai, būk geras, pirmas užeik pas mane pasikalbėti, - pasakė G. Steineris per radiją, kai pilotai važiavo į uždarą parką po finišo ir pridėjo: – Romainai, aš išsiaiškinsiu su šia situacija. Prašau, išsaugok ramybę ir mes pasikalbėsime vėliau“.

Taigi, iš pradžių atrodė, kad visa Steinerio rūstybė yra nukeipta Magnusseno adresu, kadangi Grosjeanas važiavo priekyje, užimdamas 7 vietą, o danas, gerai žinomas savo agresyvumu, netikėtai jį atakavo restarto metu. Tačiau iš tiesų ekipos vadovas nesiėmė palaikyti kurios nors vienos pusės šiame incidente.

„Aš jiems pasakiau: „Aš nesiruošiu čia sėdėti iki vidurnakčio ir žiūrėti vaizdo įrašus, norėdamas suprasti, kieno yra kaltė, - pareiškė Steineris.- Mes privalome padaryti išvadas ir judėti toliau. Mums dar smarkiai pasisekė, mes lengvai atsipirkome, nors ir praradome keletą brangių taškų. Galiausiai abi mašinos finišavo dešimtuke, o tai – visuomet yra gerai.

Tarp Kevino ir Romaino – neblogi santykiai, tačiau susidūrimų tarp jų trasoje būdavę ir anksčiau, aš norėjau tik įsitikinti, kad nei vienas iš jų neprikalbėtų nesąmonių, kurios įžeistų ekipos draugą. Todėl iš karto po finišo aš pakalbėjau su abiem, mes kalbėjomės apie 15 minučių ir galiausiai pasakiau jiems: „Viskas baigta, daugiau taip daryti nebandykite“. Bet ar aš galiu pažadėti, kad kažkas panašaus nepasikartos“? Ne“.

Kevinas Magnussenas į šį įvykį trasoje pažvelgė gana filosofiškai: „Suprantate, Guentheris visuomet turi labai rūstų balsą. Tai normalu. Nepriklausomai nuo to, ką jis kalba, net jei sveikina tave su gimtadieniu. Jokių problemų, tarp mūsų – visas normalu. Esu įsitikinęs, kad jei ir lenktynių bėgyje radijo ryšiu skambėjo kai kokie nepamatuoti žodžiai, mes abu kietai kovojome dėl pozicijos ir tarp mūsų įvyko nedidelis kontaktas. Bet taip jau išėjo...“


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
EičJey
| 05/19 14:00 Atsakyti
Po tiek kartų būtų, keista, jei dar nesuprastų ;D
×

TOP naujienos