„Haas“ – trečia komanda pagal kvalifikacijos rezultatus (2)

„Haas“ – trečia komanda pagal kvalifikacijos rezultatus
logo 2019 Kovo 16 d. 11:58, Pirelli

Haas“ ekipos lenktynininkai sėkmingai praleido pirmąją sezono kvalifikaciją Melburne – Romainas Grosjeanas parodė šeštą rezultatą, o Kevinas Magnussenas – septintą. Komanda tikisi gana rezultatyvių lenktynių...

Romainas Grosjeanas: „Šeštoji starto vieta – geras rezultatas. Puiki diena, nes ir Kevinas gerai kvalifikavosi. Mašina yra gerai valdoma, o ir ankstesniais metais ji būdavo konkurencinga šioje trasoje. Šiandien mes pirmą kartą išvažiavome su kvalifikaciniais nustatymais – buvo įdomu įvertinti mašinos elgesį tokiomis sąlygomis.

Bolidas yra greitas, rezultatai atspindi lauktas viltis. Gali būti, jog jėgų išsidėstyme yra tam tikrų siurprizų, bet aš labai patenkintas tuo, kaip praėjo ši diena. Manau, kad mūsų lenktynių tempas bus toks pats geras kaip ir kvalifikacinis. Mes ir toliau atakuosime ir tikiuosi, kad uždirbsime daug taškų sezono pradžioje“.

Kevinas Magnussenas: „Aš ne idealiai praleidau kvalifikaciją – suklydau pirmoje sesijoje, dėl to teko panaudoti papildomą padangų komplektą – finalui aš turiu tik vieną naujų padangų komplektą. Tai – mano kaltė, tačiau, laimei, bolidas buvo labai greitas. Aš labai didžiuojuosi  komanda – šiais metais mes vėl turime greitą mašiną. Vaikinai šauniai padirbėjo, teisingai interpretavo permainas reglamente, todėl mes vėl turime konkurencingą bolidą. Mes ne tiek daug nusileidome lyderiams, nors su jais ir nekovojome. Tikiuosi, kad rytoj mes pasinaudosime starto vietų pranašumu ir uždirbsime daug taškų“.

Komandos vadovas Guentheris Steineris: „Labai gera kvalifikacija. Komanda puikiai padirbėjo žiemą, ruošdamasi sezonui. Šiandien pasinaudojome paskutinių dešimties mėnesių darbo rezultatais, per kuriuos mes kūrėme ir išbandėme naująją mašiną. Gera diena „Haas“ - už tai dėkui visai ekipai“.


Komentarai (2)
deivec
| 03/16 15:11 Atsakyti
sambobmhs logo rėmėjas
03/16 12:52

Labai solidus pasirodymas

su HAAS, reikia ziureti lenktynes, o ne kvala...
sambobmhs logo rėmėjas
| 03/16 12:52 Atsakyti
Labai solidus pasirodymas
×

TOP naujienos