„Haas“ vadovas: abu mūsų pilotai turės problemų (8)

„Haas“ vadovas: abu mūsų pilotai turės problemų
logo 2019 Liepos 15 d. 12:33, Haas

Sunkų sezoną išgyvenanti „Haas“ ekipa sekmadienį Silverstoune patyrė dar vieną skaudų smūgį. Dar pirmajame lenktynių rate komandos pilotai Romainas Grosjeanas ir Kevinas Magnussenas susidūrė tarpusavyje, o bolidamas padaryta žala juos abu eliminavo iš lenktynių.

„Haas“ vadovas Guentheris Steineris po lenktynių buvo itin susierzinęs dėl tokio savo komandos pilotų elgesio bei teigė, kad dėl šio incidento abu jie turės problemų.

„Abu mūsų pilotai turės problemų. Tai nepriimtina. Po lenktynių Barselonoje aš jiems labai aiškiai pasakiau, ko negalima daryti. Esame sudėtingoje situacijoje bei nuolat stengiamės tobulinti bolidą. Mūsų pilotai turėjo šansą trasoje, kur mūsų greitis ilgoje distancijoje atrodė visai neblogas, tačiau jie susidūrė tarpusavyje jau penktajame posūkyje ir tai tiesiog nepriimtina“, - bendraudamas su „FormulaSpy“ sakė G. Steineris.

Jis taip pat tikino, kad nesuteikė progos pilotams paaiškinti savo veiksmų bei teigė, jog tokiose situacijose to tiesiog nereikia.

„Nė vienas iš jų nekalbėjo, nes aš jiem neleidau! Paaiškinti pilotams tokius dalykus neprireikia daug laiko. Galima labai daug ką pasakyti, panaudojant vos keletą žodžių, ir aš esu labai nusivylęs, kad teko tai padaryti. 

Visa komanda sunkiai dirba, kad išsikapstytume iš duobės, kurioje dabar esame. Pilotai gavo progą pelnyti taškų arba bent jau pasisemti naudingos patirties, tačiau jie padaro tai. Man nereikia paaiškinimo“, - nusivylimo neslėpė G. Steineris.


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SatanKlaus
| 07/16 09:41 Atsakyti
Bet šiaip tai rimtai šie pilotai tai bėdų maišas... Grožanas kaip ir greitas bet nestabilus plius visas nelaimes traukia kaip magnetas, Magnusenas su galva susipykęs, lygtais vadeliot moka bet ne ten energiją nukreipia. Aš keisčiau abu... Reikia kažką daryti Haas nes komplektas neveikia visiškai...
Black_Death
| 07/15 15:50 Atsakyti
Nebejuokaukit tokiais bajeriais FA i Haas. Jei tai butu tiesa, tai kaip juodoji princese pasieks 8x rekorda?? Ar nervingas traukinio masinistas nugabens ferma prie pergaliu??
Rokas1
| 07/15 15:07 Atsakyti
Klepsidra
07/15 14:26

kai nebelieka ka analizuoti, nes pergales sulenda i Red Bull sikna, visada galima parasyti apie Alonso.

Oh cmon, visai juokingas samojis buvo :D
F666
| 07/15 14:44 Atsakyti
cia ne pergales, o f.alonso statulele kazkam giliai i subine sulindus, kad vien varda paminejus diarejos priepuolis uzplusta.
Klepsidra
| 07/15 14:26 Atsakyti
kai nebelieka ka analizuoti, nes pergales sulenda i Red Bull sikna, visada galima parasyti apie Alonso.
vaidas0023
| 07/15 13:57 Atsakyti
Seniai reikejo abieju atsikratyti!
andrius!?!?
| 07/15 13:01 Atsakyti
kart
07/15 12:39

Jei ka, Alonso be darbo.

ir Ocoinas :)
kart
| 07/15 12:39 Atsakyti
Jei ka, Alonso be darbo.
×

TOP naujienos