„Honda“ lenktynių bosas perėjo dirbti į „Red Bull“

„Honda“ lenktynių bosas perėjo dirbti į „Red Bull“
logo Sausio 27 d. 15:55, Red Bull Content Pool

Japonijos „Honda“ kompanija praėjusiųjų metų pabaigoje pasitraukė iš „Formulės-1“ ir iš esmės perdavė visą jėgos agregatų gamybos programą buvusiems partneriams iš „Red Bull“.

Pereinamojo fazėje japonai dar surinkinės F-1 jėgaines savo bazėje Sakuroje, o vėliau užsiims tik konsultacijomis. Kartu didžioji dauguma buvusių „Honda“ darbuotojų perėjo dirbti į naująjį „Red Bull“ projektą.

Šią savaitę buvęs „Honda F1“ vadovas Masashi Yamamoto taip pat paliko savo darbo vietą ir dabar rengiasi naujam bendradarbiavimui su „Red Bull Powertrains“ visai kitame formate.

Kalbėdamas apie artimiausius planus, japonų specialistas pažymėjo; „Mes įkūrėme naują kompaniją, nes norėjome nudžiuginti specialistus. Jei mūsų komandos sugebės nugalėti F-1 lenktynėse, tai jie bus labai patenkinti.

Šios kompanijos vardu mes pasirašėme naują sutartį su „Red Bull Powertrains“. Christiano Hornerio ir Helmuto Marko prašymu aš kaip kompanijos atstovas padėsiu jiems. Tai yra kontraktas tarp dviejų juridinių asmenų, todėl negaliu pasakoti detalių. Bet dirbdamas „Red Bull Powertrains“ sudėtyje, aš darysiu tuos darbus, kurie bus naudingi jiems“.

Yamamoto papasakojo, kad jis nuo šiol bus jungiamąja grandimi tarp „Red Bull“ ir „Honda“: „Pavyzdžiui, dabar jie nori geriau pažinti japoniškąją darbo kultūrą ir „Honda“ korporatyvinę kultūrą. Ir mes jiems padėsime. Tai bus savotišku tiltu tarp „Red Bull“ ir Japonijos“.

Specialistas taip pat pažymėjo, jog šiais metais jis reguliariai atvažiuos į GP lenktynių savaitgalius ir išreiškė savo asmeninę nuomonę: „Honda“ reikėjo pasilikti ilgiau“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 151
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas