„Honda“ nustebusi, kad „Mercedes“ ir „Ferrari“ pakeitė jėgaines (3)

„Honda“ nustebusi, kad „Mercedes“ ir „Ferrari“ pakeitė jėgaines
logo Birželio 17 d. 11:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Prieš startą Baku lenktynėse „Mercedes“ bei „Ferrari“ pakeitė jėgos agregatus gamyklinių ir klientų komandų boliduose. „Honda“ technikos direktorius Toyoharu Tanabe papasakojo, kad toks varžovų sprendimas jį nustebino. Savo ruožtu japonų motoristai nesiėmė montuoti naujų jėgainių, kadangi pirmosios, kurios naudojamos nuo sezono pirmojo etapo, neturi absoliučiai jokių problemų.

Toyoharu Tanabe: „Norėčiau žinoti, kodėl jie sumontavo naujus variklius Baku. Šiame sezone suplanuoti 23 etapai, todėl lengva paskaičiuoti: kiekviena agregatas turi nuvažiuoti po 7 ar 8 etapus, tuo tarpu Azerbaidžano GP buvo šeštasis. Pernai varžovai ilgiau už mus naudojo jėgos agregatus, todėl negaliu spėti, kodėl jie padarė kitaip.

Mes neturėjome esminių problemų su jėgaine nuo pirmo etapo iki šešto. Vienas nemalonumas buvo tik su Pierre'o Gasly agregatu, tačiau jei kalbėsime apie vidaus degimo variklį, tai per 6 etapus nebuvo nieko rimto. Per pastaruosius metus jų patikimumas gerokai išaugo. Lyginti su praėjusiais metais būtų nekorektiška, kadangi pernai varžybų buvo kur kas mažiau, bet palyginus su 2019 m., mums dabar yra kur kas komfortiškiau dirbti su motorais patikimumo ir efektyvumo prasme.

Mes išsiaiškinome, kas buvo su P. Gasly jėgaine. Lenktynių metu truputį sumažėjo galia – nieko rimto, tačiau sportininkui ir komandai nors ir kelių kilovatų galios praradimas atrodo kaip baisi bėda.

Dabar mes pirmaujame abejose pasaulio čempionato įskaitose, taigi, mūsų rezultatai pagerėjo. Jau įveiktas beveik trečdalis sezono, o skirtumas – keli taškai. Tačiau mūsų užimamos pozicijos suteikia daugiau motyvacijos visiems „Honda“ kompanijoje ir komandose“.

Nuo Prancūzijos GP japonų jėgos agregatai gavo naują prekės ženklą - "Honda:e-Technology".


Komentarai (3)
ogis
IP: d43857c | 06/18 22:55 Atsakyti
didziausias varikliu gamintojas pasauly...o kaip mesla pyle visi kas tik netingejo,nieko nesigaus,japonai nieko rimto nesugeba,jiems iki europieciu kaip iki...o realybeje visai kitaip gavosi nei didieji musu pranasai ispranasavo,as ne uz honda bet butu visai smagu jei padetu mersus i pavesi,senai laikas ta padaryti
AP1
IP: d589ae9 | 06/17 18:50 Atsakyti
Čia tik laiko klausimas buvo kada jie atsigaus, vis tik didžiausias variklių gamintojas pasauly, nuo žoliapjovių iki lėktuvų variklių :)
kart
IP: ff4c1cb | 06/17 18:09 Atsakyti
Daužo konkurentus per media vos tik progai pasitaikius :D Šiaip, smagu dėl Hondukės, kaip atsigavo po to cirko su McLaren. Jau praėjusį sezoną buvo patikimiausias variklis, šiemet dar ir powerio pridėjo.
×

TOP naujienos