„Honda“ sporto vadovas M. Yamamoto sukritikavo Japonijos valdžią

„Honda“ sporto vadovas M. Yamamoto sukritikavo Japonijos valdžią
logo 2021 Spalio 04 d. 10:27, Haas

Šiais metais Japonija turėjo priimti ketverias pasaulinio lygio sporto lenktynes - „Formulės-1“, „MotoGP“ etapus, maratono čempionatą WEC ir pasaulio ralio čempionatą. Tačiau galiausiai visos šios varžybos buvo atšauktos.

Tuo tarpu rugpjūtį Tekančios saulės šalyje įvyko Olimpinės žaidynės – nors ir be žiūrovų iš užsienio ir su visa eile apribojimų, bet į Japoniją suvažiavo patys geriausi atletai iš viso pasaulio ir kovojo tarpusavyje.

Neseniai „Toyota“ kompanijos bosas Akio Toyoda pagrindinių automobilių lenktynių varžybų atšaukimą pavadino „neteisingu reiškiniu“. Jo nuomonę palaikė ir „Honda“ koncerno sporto direktorius Masashi Yamamoto.

„Asmeniškai aš, būdamas automobilių lenktynių varžybų dalimi, labai džiaugiuosi, kad prezidentas Toyoda pradėjo apie tai kalbėti, - agentūrai „AS-Web“ sakė M. Yamamoto. - Išeitų, kad Olimpiadą surengti galima, o lenktynių – ne. Manau, kad taip galvoja dauguma, kurie susiję su lenktynių pasauliu. Aš taip pat palaikau tų lenktynininkų komentarus, kurie sako, jog jie taip pat yra atletai“.

Yamamoto taip pat pridūrė: „Žinoma, Olimpiada yra viso pasaulio sporto didžiausia šventė. Bet jos disciplinose toli gražu ne visi yra profesionalai. Tarp lenktynininkų visi – nesvarbu, ar jie važiuoja keturiais ar dviem ratais, yra tikri savo profesijos žinovai. Jie yra susiję profesionaliais kontraktais su tam tikrais įsipareigojimais“.
Kalbėdamas apie pandemijos pavojų, Yamamto pažymėjo, kad „Formulė-1“ seniai surado metodus, kaip užsikrėtimo COVID-19 galimybę sumažinti iki minimumo: „F-1“ yra nusistatę griežtas taisykles. Tai suteikia galimybes rengti varžybas. Man atrodo, kad Japonijos valdžia turėjo pasinaudoti šiuo šansu ir surengti nacionalinį GP etapą“.

2021 m. sezone dar buvo atšaukti net keturi etapai: Australijoje, Kinijoje, Kanadoje ir Singapūre. Beje, pačioje Japonijoje šiais metais vyksta visos vietinės reikšmės lenktynės, net stebint žiūrovams iš tribūnų.

„Suzuka", Suzuka
Trasa: „Suzuka", Suzuka (Japonijos GP)
Ilgis: 5,807 km Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778