"Hondos" nesėkmės

"Hondos" nesėkmės
logo 2001 Birželio 25 d. 00:34, F-1.lt
Iš keturių "Hondos" varikliais varomų bolidų finišavo tik vienas. Likusius tris iš lenktynių pasitraukti privertė mechaniniai gedimai, persekiojantys tiek "Jordan", tiek "BAR".
Geriausiai iš "Hondos" ekipų važiavęs Jarno Trullis paliko trasą dėl variklio gedimo. Po puikaus starto italas buvo penktas ir tikėjosi uždirbti "Jordan" komandai bent vieną tašką. Jo komandos draugą Heinzą Haraldą Frentzeną ir toliau kamuoja "traction control" problemos - dėl elektronikos klaidos bolidas išslydo iš trasos. Beje, prieš lenktynes komandos bosas Eddie Jordanas patvirtino, kad vokietis lieka komandoje ir kitam sezonui, tuo paneigdamas spekuliacijas apie Frenzeno perėjimą į kitamet debiutuojančią "Toyotą".
Vienintelis Jacques Villeneuvas sugebėjo pasiekti finišą, tačiau rezultatas - devintoji vieta - nei jo, nei komandos netenkina. Kanadietį nuvylė "Bridgestone" padangos. Jo komandos draugas Olivier Panis, važiavęs jubiliejines - 100 - ąsiais - savo lenktynes nusiminė labiau - dėl elektronikos gedimo sustreikavo jo "BAR" bolido greičių dėžė ir prancūzas buvo priverstas sustoti šalikelėje.
Nors kalbų buvo daug, "Honda" jau beveik oficialiai patvirtino, kad ir kitamet tieks variklius abiems komandoms. Belieka tikėtis, kad japonai sugebės progresuoti taip pat greitai, kaip konkurentai ir "Jordan" bei "BAR" bolidai taps greitesni. Pagerėjimo, ypač patikimumo srityje, tikimasi jau kitose lenktynėse.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0