IndyCar. Portlande nugalėjo ir čempionato lyderiu tapo A. Palou (2)

IndyCar. Portlande nugalėjo ir čempionato lyderiu tapo A. Palou
logo Rugsėjo 13 d. 01:49, Joe Skibinski / IndyCar

Kvalifikacijoje nugalėjęs, bet vienu metu į 16-ą vietą nukritęs Alexas Palou sugebėjo iškovoti pergalę Portlande vykusiose „IndyCar“ lenktynėse ir susigrąžinti pirmąją vietą lenktynininkų įskaitoje.

Po starto, sportininkams atvažiuojant į pirmąjį posūkį, „McLaren“ lenktynininkas Felixas Rosenqvistas kliudė priekyje važiavusio Scotto Dixono bolidą. Siekdamas išvengti susidūrimo su komandos draugu, už trasos atsidūrė ir A. Palou, o jam iš paskos pasekė Alexanderis Rossi.

Visi keturi minėti sportininkai gana greitai nusprendė keisti taktikas ir jau dešimtame rate pasuko į techninio aptarnavimo zoną. Tad lenktynes pradėjęs iš pirmos pozicijos, A. Palou dar varžybų pirmoje pusėje atsidūrė 16-oje vietoje.

Pasinaudoję situacija varžybų pradžioje, į rikiuotės priekį pakilo antrasis „McLaren“ pilotas Patricio O‘Wardas ir Grahamas Rahalas, kuris po pirmųjų sustojimų sugebėjo aplenkti meksikietį ir įsiveržti į priekį.

52-ame lenktynių rate trasoje sustojo čempionato debiutanto Callumo Ilotto ir Daltono Kelletto bolidai, tad lenktynės laikinai buvo pristabdytos. Situacija buvo naudinga tiems, kurie sustojimus atliko anksčiau.

Lenktynes pratęsus, A. Palou jau buvo pakilęs iki ketvirtos vietos. Tuo tarpu P. O‘Wardas ritosi rikiuote žemyn ir komandai vienu metu skundėsi dingusia variklio galia.

Sportininkams atlikus paskutinius sustojimus ir grįžus į trasą, A. Palou tapo lenktynių lyderiu. Tuo tarpu pirmame posūkyje aplenkęs S. Dixoną, A. Rossi pakilo į antrą vietą.

A. Palou pavyko išsilaikyti rikiuotės priekyje ir finišuoti pirmoje vietoje. Ispanas tapo pirmuoju sportininku, šiemet iškovosiu tris pergales. Sportininkas taip pat pakilo į pirmą vietą lenktynininkų įskaitoje.

Antroje vietoje finišavusiam A. Rossi tai buvo pirmoji prizinė vieta šiemet. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipęs S. Dixonas vis dar nepraranda vilčių iškovoti dar vieną čempiono titulą, nors nuo lyderio, iki sezono pabaigos likus tik dviem etapams, atsilieka 49 taškais.

Jackas Harvey sugebėjo už savęs išlaikyti Josefą Newgardeną ir finišuoti ketvirtoje vietoje. Minėtasis J. Newgardenas taip pat dar neprarado vilčių tapti čempionu. Amerikietis nuo čempionato lyderio atsilieka 39 taškais.

Prieš šį etapą čempionate pirmavęs ir A. Palou 9 taškais lenkęs P. O‘Wardas varžybas Portlande baigė tik 14-as ir dabar nuo ispano lenktynininkų įskaitoje atsilieka 25 taškais.

Lenktynės Portlande buvo prasčiausios čempionato naujokui Romainui Grosjeanui, kuris finišavo 23-ias, nuo lyderio atsilikęs 16 ratų. Prancūzas jau pirmame rate suklydo ir eliminavo James‘ą Hinchcliffe‘ą. Incidente taip pat sudalyvavo Helio Castronevesas,  C. Ilottas bei Willas Poweris.

Rezultatai


Komentarai (2)
Chamas'iltonas
IP: 959ae9b | 09/13 14:25 Atsakyti
Kas cia blemba per zaporožietis nuotraukoje? :D
Xxx
IP: 9021dfa | 09/13 10:09 Atsakyti
Mclaren juda ir uz atlanto
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas