IndyCar. S. Bourdais grįžta į JAV (3)

IndyCar. S. Bourdais grįžta į JAV
logo 2011 Kovo 24 d. 20:48, IndyCar
Po ketverių metų pertraukos Sebastienas Bourdais grįžta į Š. Ameriką. Praeityje keturis kartus tapęs „Champ Car“ varžybų nugalėtoju, prancūzas pasirašė sutartį su „Dale Coyne“ ekipa, kuriai atstovaudamas šiemet varžysis „IndyCar“ čempionate.
Sportininkas dalyvaus visose lenktynėse, vyksiančiose ne ovalo tipo trasose. Prancūzas, vis dar turintis sutartį su „Peugeot“ ekipa, taip pat lenktyniaus ir „Tarptautinėse Le Manso taurės“ varžybose.
„Mano gimtasis miestas yra Le Mansas, tad čia, kaip ir Amerikoje, laimėti man labai svarbu. Noriu padėkoti Dale‘ui už įdėtas pastangas bei pasiruošimą naujam sezonui“, - sakė S. Bourdais.
Prancūzo sugrįžimui buvo tinkamai pasiruošta. Komandos vadybininku buvo pakviestas Philas LaPanas. Tuo tarpu Scottas Raymondas, praeityje „Newman/Haas“ ekipoje dirbęs su prancūzu, vėl bus S. Bourdais lenktynių inžinierius.
„Džiaugiamės pasirašę sutartį su tokiu talentingu žmogumi kaip Sebastienas. Mūsų laukia sunkus kelias, tačiau subūrėme puikią inžinierių komandą ir esame pasiruošę naujam sezonui“, - sakė komandos savininkas Dale‘as Coyne‘as.
32-ų metu S. Bourdais 2003-2007 m. dalyvavo „Champ Car“ varžybose, kur startavo 73 lenktynėse, iškovojo 31 pergalę bei keturis kartus tapo čempionu. Prancūzas taip pat lenktyniavo „Formulėje-1“ ir atstovavo „Toro Rosso“ ekipai. Pastaroji dėl prastų rezultatų nutraukė sutartį su sportininku 2009 metais. Vėliau prancūzas „Le Manso“ varžybose atstovavo „Peugeot“ ekipai bei varžėsi „Superleague Formula“ čempionate.
„IndyCar“ varžybose šiemet ketina pasirodyti ir vienas iš pagrindinių S. Bourdais varžovų - Paulas Tracy. Prancūzas ir kanadietis dar „Champ Car“ laikais ne kartą aiškinosi santykius tiek trasoje, tiek už jos ribų.

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
onun
| 03/25 11:01 Atsakyti
Padangu taip ir neperprato F1. Kazkiek gaila - jau geriau tokie lenktyniautu, nei lusnynu milijonieriai, is boksu nesugebantys isvaziuoti
Zeto
| 03/24 21:35 Atsakyti
Man labai gaila, kad jam f1 karjera nesusikloste taip, kaip tikejausi. Talento jis turi daugiau nei vidutiniskai, lyginant su kitais f1 pilotais, bet turbut toro roso nebuvo geriausias variantas, o gal ir padangu neperprato
db
| 03/24 21:15 Atsakyti
Legendos renkasi :) Dar Wheldono trūksta!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas