IndyCar. Teksaso ovale surengtoje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo F. Rosenqvistas

logo 2022 Kovo 19 d. 21:47, Penske Entertainment: Joe Skibinski

Teksaso ovale surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje antrąją „pole“ karjeroje iškovojo „McLaren“ lenktynininkas Felixas Rosenqvistas.

Sportininkas trasoje pasirodė 11-as iš 27. Įveikęs du įskaitinius ratus ir pasiekęs 355,842 km/h vidutinį greitį, švedas iškovojo pirmą startinę poziciją. Tai pirmoji sportininko „pole“, iškovota ovalo tipo trasoje.

F. Rosenqvistas vos 0,003 sek. pranoko pirmose sezono lenktynėse pergalę iškovojusį „Penske“ komandos atstovą Scottą McLaughliną.

Pozicijas antroje startinėje eilėje pasidalino Takuma Sato ir Willas Poweris. O bolidus su „Honda“ varikliais pilotuojantys veteranai Scottas Dixonas ir Helio Castronevesas liko atitinkamai penktoje ir šeštoje vietose.

Pernai Teksase nugalėjęs kitas „McLaren“ komandos lenktynininkas Patricio O‘Wardas šiandien surengtoje kvalifikacijoje liko dešimtas.

Pirmą kartą ovalo tipo trasoje su „IndyCar“ bolidu startuosiantis Jimmie Johnsonas užfiksavo 18-ą rezultatą. Pastarasis greičiu pranoko Amerikos lietuvį Deividą Malūką. O geriausiai tarp čempionato naujokų šį kartą pasirodė Devlinas DeFrancesco, užfiksavęs 17-ą rezultatą.

Antrosios šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės prasidės sekmadienį 18:40 val. Lietuvos laiku.