IndyCar. W. Poweris, S. de Silvestro ir S. Karamas išsikovojo teisę startuoti lenktynėse

logo 2021 Gegužės 23 d. 22:54, Karl Zemlin/IndyCar

Willas Poweris, Simona de Silvestro ir Sage‘as Karamas iškovojo paskutines tris startines pozicijas, tad galės dalyvauti „Indianapolis 500“ lenktynėse.

75 minutes trukusiuose važiavimuose geriausius rezultatus penki sportininkai užfiksavo savo pirmaisiais bandymais. Įveikęs keturis įskaitinius ratus, S. Karamas užfiksavo 229,156 mylių per valandą vidutinį greitį ir iškovojo 31-ą startinę poziciją.

Vėliau trasoje pasirodė praeityje Indianapolyje nugalėjęs W. Poweris. Įveikdamas paskutinį ratą australas galiniu ratu kliudė apsauginę sieną, tačiau neatleido akseleratoriaus pedalo ir finišavo. Užfiksavęs 228,876 mylių per valandą vidutinį greitį „Penske“ pilotas užsitikrino galimybę startuoti „Indianapolis 500“ lenktynėse. Galimybę startuoti varžybose išsikovojo ir S. de Silvestro, pasiekusi 228,353 mylių per valandą vidutinį greitį.

Vėliau, kai sąlygos trasoje pasidarė prastesnės, savo greituosius ratus įveikė Charlie Kimballas ir RC Enersonas. Bet pastarieji du buvo nepakankamai greiti. Vėliau pabandę pagerinti savo rezultatus, važiavo dar lėčiau, tad nepateko tarp 33 greičiausių ir negalės dalyvauti lenktynėse.