Ispanijos GP: šeštadienio kvalifikacija

Greičiausias Ispanijos GP šeštadienio kvalifikacijoje Barselonoje buvo „Toyota“ komandos narys Jarno Trulli, per plauką aplenkęs „Renault“ atstovą ir pirmenybių lyderį Fernando Alonso.
3-iąją vietą užėmė „McLaren“ pilotas Kimi Raikkonenas, o 4-as liko „Toyota“ lenktynininkas Ralfas Schumacheris. Įdomu tai, kad pirmąjį sportininkų ketvertuką skiria tik 0,1 sekundės, kas sudarys puikias sąlygas kovos dėl pirmosios pozicijos tęsiniui rytoj.
„Ferrari“ komandos lyderis Michaelis Schumacheris liko vos 7-as, o jo komandos draugas Rubensas Barrichello tenkinosi tik 9-ąja vieta.
Į „Formulės-1“ lenktynes po dviejų etapų pertraukos sugrįžęs „McLaren“ pilotas Juanas Pablo Montoya pirmojoje kvalifikacijoje užėmė tik 12-ąją poziciją.
Prastai pasirodė ir San Marino GP lenktynėse sužibėjęs Jacques Villeneuve‘as iš „Sauber“. Jis liko tik 14-as, o komandos draugui Felipe Massai pralaimėjo beveik visa sekunde.
Kiekvieno piloto startinę poziciją lemia abiejų važiavimų – šeštadienio ir sekmadienio kvalifikacijų – metu pasiektų rato įveikimo laikų suma. Sekmadienio kvalifikacijos pradžia – 11 val. Lietuvos laiku.