J. Todtas: nežinia kada vėl bus galima organizuoti lenktynes (2)

J. Todtas: nežinia kada vėl bus galima organizuoti lenktynes
logo Kovo 16 d. 22:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas teigia nežinantis, kad situacija pasaulyje stabilizuosis po koronaviruso ir kada vėl bus galima organizuoti automobilių lenktynes.

Dėl minėto viruso pasaulyje jau yra atšauktos arba atidėtos daugiau nei 100 lenktynių. Paskutinis tai padarė WEC čempionatas, atšaukęs 6 val. trukmės varžybas Belgijoje, Spa trasoje.

Kol sprendėsi F-1 Australijos GP likimas, J. Todtas leido laiką verslo konferencijoje ir už tai susilaukė daug kritikos. Kreipdamasis į automobilių sporto bendruomenę, prancūzas teigė nežinantis, kad vėl bus galima organizuoti lenktynes.

„Mielieji draugai, kol pasaulis išgyveną istorinę pandemiją, noriu jums pasakyti kaip arti esu jūsų“, - sakė J. Todtas.

„Kaip jau žinote, situacija yra kritinė ir pastoviai keičiasi. Žmonių saugumas turi būti prioritetas. Norėčiau išreikšti savo palaikymą ir solidarumą visiems piliečiams, prisidedantiems prie automobilių sporto. Kaip jau žinote, mes turėjome atšaukti arba atidėti įvairių čempionatų lenktynes. Kol kas nėra aišku kada vėl galėsime grįžti į normalų gyvenimą ir organizuoti varžybas.“

J. Todtas ragina paisyti pasaulio sveikatos organizacijos (WHO) nurodymų siekiant apsisaugoti nuo viruso.

„Mūsų atsakomybė yra imtis visų įmanomų priemonių, tad raginu visus laikytis WHO paskelbtų saugumo instrukcijų. Tik asmeninė disciplina padės mums įveikti šį virusą. Mes galime tai padaryti kartu.“


Komentarai (2)
ddt
| 03/16 22:43 Atsakyti
Pagaliau kalba taip, kaip yra. Kai jau Macron'as įvedė žiaurią komendanto valandą, kai Ispanijoje vakarais važinėja policijos automobiliai ir plyšauja per garsiakalbius kad žmonės nevaikščiotų po gatves, tai va tada jau visi pradeda grįžt ant žemės ir vertinti viską žiūrėdami realybei į akis. Nors... Kart mums pažadėjo, kad tuoj, jau šį savaitgalį, bus vienetiniai atvejai. Kart, brolau, aš kartosiu tau tavo paties žodžius ir kartosiu. Kad išsikaltum ant savo namų sienos, kur veda kelias iš iliuzijų pasaulio. Taip. Į realybę. Todt'as, po fiasko Australijoje, jau ten.
deivec
| 03/16 22:43 Atsakyti
Bliamba galvojau todt zinos kada baigsis pandemija ech gi toks krutas senniena prezidentad
×

TOP naujienos