J. Villeneuve‘as: R. Kubicos sugrįžimas – nenaudingas sportui (17)

J. Villeneuve‘as: R. Kubicos sugrįžimas – nenaudingas sportui
logo 2019 Kovo 25 d. 11:58, Williams

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Jacquesas Villeneuve‘as mano, jog Roberto Kubicos sugrįžimas į pasaulio čempionatą po aštuonerių metų pertraukos – ne į naudą šiam sportui. 1997 metų pasaulio čempiono žodžiais, jei F-1 yra laikoma automobilių sporto viršūne, tai lenkui su jo traumomis turi būti sunku varžytis lygiomis su kitais lenktynininkais.

„Suprantama, kad tiesiog neįtikėtina, kad po tiek daug metų Kubica sugrįžo ir tai yra didžiulis jo pasiekimas. – sakė J. Villeneuve‘as. – Jei jūs užsiimate bet kuriuo reikalu ir iš jūsų tai atima, tai suprantama, kiek daug jūs prarandate. Ir tuomet jūs dedate dar daugiau pastangų, norėdami viską susigrąžinti.

Aš taip pat neabejoju, jog Robertas darys viską, kas yra jo jėgoms, kad išsilaikytų čempionate. Aš jo vietoje pasielgčiau lygiai taip pat. Tokio šanso prarasti negalima.

Tačiau jo sugrįžimas neina į naudą mūsų sportui, mano galva, tai siaubinga. Aš ir anksčiau apie tai kalbėjau ir nesiruošiu keisti savo nuomonės. „Formulė-1“ turi būti automobilių sporto viršūne, karališkąja klase. Ir nėra nieko gero, jei tokiame čempionate sugeba dalyvauti žmogus, kurio fizinės galimybės yra apribotos ir tai – faktas.

Jei jis dar lenktyniautų ne F-1, o kokiose nors kitose serijose. O „Formulėje-1“ užduotys turi būti labai sudėtingos, beveik neįgyvendinamos. Todėl Kubicos sugrįžimas – neteisingas signalas“.


Komentarai (17)
AF1
| 03/26 12:40
Jacques, pamirsai po saves uzdaryt duris.
KIIL
| 03/26 11:09
Kubica puikus pavyzdys likimo nuskriaustiems kaip reikia nepasiduoti ir siekti tikslo, bet islenda keletas pilieciu ir aiskina apie kazkokias sekundes :D :D
PSI_
| 03/25 23:31
nma
| 2019 Kovo 25 d. 19:36

Nieko karalisko nera Formuleje, eiline prostitucija: kas pinigus moka, tas ir drozia...variklius

10 pliusu
nma
| 03/25 19:36
Nieko karalisko nera Formuleje, eiline prostitucija: kas pinigus moka, tas ir drozia...variklius
fnatic
| 03/25 18:51
Black_Death
| 2019 Kovo 25 d. 13:16

Pilnai suprantu Kubica, nepakabinus, paciam, salma ant vinies, kartas nuo karto islenda “kaip vilka bemaitintum, jis vis vien i miska ziuri”. Kad Kubica daro klaida iskart pagalvojau as. F1 dazni dideli tech.pokyciai, tokiam amziuje + su negalia ir, po tokios pertraukos manau net Phelpsas uz buksuotu...

"Kad ir kaip vilką bemaitintum vistiek pas dramblį didesnis..."

Pats ponas Villeneuve kažkada sugrįžo į F1 ir nieko panašaus nepademonstravo Formulėje-1 kažko panašaus į jo čempioniškus 97 metus, o priešingai nuo Massos kraudavosi...
deivec
| 03/25 18:51
Camicasee
| 2019 Kovo 25 d. 17:32

Man tai labiausiai patinka, kad visi n +1000 išvadų padarė po pirmų varžybų: Botas čempionas, Ferrari nevažiuoja, Gasly iš vis važiuot nemoka ir t.t. Palaukit bent kinijos pabaigos tada kažką kalbėt galima, o čia tai - žiniasklaida pila benzą, o visi likę su žiebtuvėliais stovi...

teisingai. nu zinai zmones...jiems reikia apie kazka sneketi
Bet del Gasly...neee....ne tas pilotas kuris po metu STR vertas vietos RBR....oi neee...aisku cia tik mano nuomone....
deivec
| 03/25 18:49
mintis JV aiski. Bet..kartais jis savo ilga liezuvi galetu panaudoti kur nors karaoke dainuodamas...ar kazka...
satanod
| 03/25 18:12
JV vis dar griežia dantį ant Kubicos. Tiesiog priminsiu, kad JV 2006 sezono viduryje buvo nudropintas is BMW-Sauber pakeičiant jį Kubica. Nuo to laiko jis nelabai myli Kubica, ir tikėtis iš jo bent kokio nešališkumo būtų naivu.

2006:
"Canadian Formula One driver Jacques Villeneuve has left his team, BMW-Sauber, and been replaced by Poland's Robert Kubica."
Camicasee
| 03/25 17:32
Man tai labiausiai patinka, kad visi n +1000 išvadų padarė po pirmų varžybų: Botas čempionas, Ferrari nevažiuoja, Gasly iš vis važiuot nemoka ir t.t. Palaukit bent kinijos pabaigos tada kažką kalbėt galima, o čia tai - žiniasklaida pila benzą, o visi likę su žiebtuvėliais stovi...
A85 logo rėmėjas
| 03/25 14:41
Nu, RK važiavo su apgadintu bolidu. Tai, sakykim, kad ten problema lenktynėse. Bet visiškai sutikčiau su teiginiu, kad net ir su sveiku bolidu krautųsi nuo Russell (nu, ir krovėsi kvalifikacijoj). Jam, realiai, iš naujo reikia išmokt vairuot šiuolaikinę formulę, kurioj pastoviai reikia kaitaliot bolido nustatymus ant vairo, ypač kvalifikacijoj. Manau, kad sezoną užbaigs su Williams, bet sugrįžimas greičiausiai bus nusėtas pasiteisinimais, kad bolidas netinka jo vairavimo stiliui, nesireguliuoja ar pan.

Kas dėl JV, tai, ai, pastoviai jam kažkas netinka ir, manau, tai jo būdas išlikt dėmesio centre. Nes žurnalistai žino, kad jeigu reikia kontraversiškos nuomonės, užtenka pasukt JV ir jis šaus ką nors verto antraštėms.
×

F-1.lt pulsas