J. Villeneuve‘as: R. Kubicos sugrįžimas – nenaudingas sportui

J. Villeneuve‘as: R. Kubicos sugrįžimas – nenaudingas sportui
logo 2019 Kovo 25 d. 11:58, Williams

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Jacquesas Villeneuve‘as mano, jog Roberto Kubicos sugrįžimas į pasaulio čempionatą po aštuonerių metų pertraukos – ne į naudą šiam sportui. 1997 metų pasaulio čempiono žodžiais, jei F-1 yra laikoma automobilių sporto viršūne, tai lenkui su jo traumomis turi būti sunku varžytis lygiomis su kitais lenktynininkais.

„Suprantama, kad tiesiog neįtikėtina, kad po tiek daug metų Kubica sugrįžo ir tai yra didžiulis jo pasiekimas. – sakė J. Villeneuve‘as. – Jei jūs užsiimate bet kuriuo reikalu ir iš jūsų tai atima, tai suprantama, kiek daug jūs prarandate. Ir tuomet jūs dedate dar daugiau pastangų, norėdami viską susigrąžinti.

Aš taip pat neabejoju, jog Robertas darys viską, kas yra jo jėgoms, kad išsilaikytų čempionate. Aš jo vietoje pasielgčiau lygiai taip pat. Tokio šanso prarasti negalima.

Tačiau jo sugrįžimas neina į naudą mūsų sportui, mano galva, tai siaubinga. Aš ir anksčiau apie tai kalbėjau ir nesiruošiu keisti savo nuomonės. „Formulė-1“ turi būti automobilių sporto viršūne, karališkąja klase. Ir nėra nieko gero, jei tokiame čempionate sugeba dalyvauti žmogus, kurio fizinės galimybės yra apribotos ir tai – faktas.

Jei jis dar lenktyniautų ne F-1, o kokiose nors kitose serijose. O „Formulėje-1“ užduotys turi būti labai sudėtingos, beveik neįgyvendinamos. Todėl Kubicos sugrįžimas – neteisingas signalas“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061