J. Villeneuve‘as siūlo alternatyvų sezono variantą (3)

J. Villeneuve‘as siūlo alternatyvų sezono variantą
logo 2020 Balandžio 05 d. 10:40, IndyCar

Jacquesas Villeneuve‘as mano, kad prie dabartinių aplinkybių bandyti rengti tradicinį „Formulės-1“ lenktynių čempionatą nevertėtų, o jį būtų galima pakeisti lenktynių serijomis, kur kiekvienos varžybos taptų gana ryšiais automobilių sporto įvykiais.

Balandžio pradžioje jau yra žinoma, kad yra atšaukti arba perkelti 8 sezono etapai ir labai didelė tikimybė, jog Kanados GP, suplanuotas birželio 14 d., taip pat laiku neįvyks. J. Villeneuve‘as abejoja dėl galimos sezono pradžios ir siūlo alternatyvų veiksmų planą.

„Protingiausia būtų pripažinti – pasaulio čempionatas šiemet neįvyks. Bet mes galime surengti lenktynes, kur kiekvienos iš jų taptų unikaliu renginiu, pavyzdžiui, kaip „Indy 500“ ar 24 val. lenktynės Le Mane, - kalbėjo 1997 m. F-1 pasaulio čempionas prancūzų kanalui „Canal Plus“. – Kiekvienas GP taptų savotišku „Didžiojo šalmo“ turnyru, tai būtų kur kas geriau, nei surengti pusę tradicinių „Formulės-1“ etapų. Tai taip pat padėtų komandoms, metų pabaigoje jos jau galėtų ruoštis naujajam sezonui.

Net jei ir pandemija užsibaigs, mes vis tiek negalėsime rengti F-1 etapų, kurių organizavimui reikia nemažai laiko. Pirmosios lenktynės įvyktų tik rugsėjį. Įsivaizduoju, kad „Formulės-1“ vadovai nori surengti kuo daugiau lenktynių, norėdami įgyvendinti pasirašytų kontraktų sąlygas ir suorganizuoti minimalų varžybų skaičių, kad pasaulio čempionatas būtų laikomas įvykusiu, bet tai būtų klaida.

Būtų labai gaila, jei mes pradėtumėm rugpjūtį ir po to lenktyniautumėm iki gruodžio vidurio ar dar ilgiau, kad tik pasaulio čempionatas įvyktų“.


Komentarai (3)
Grengas
| 04/06 13:37 Atsakyti
Manau, kad būtų visai įdomus variantas surengti po dvejas lenktynes per savaitgalį, pvz viena treniruotė penktadienį ir tada kvalifikacija, šeštadienį vienos lenktynės (galbūt būtų galima patrumpinti iki kokių 70-80%), tada antra kvalifikacija ir vėl lenktynės sekmadienį. Taip ir keliaut mažiau reiktų, ir lenktynių daugiau būtų. Gar ir neidealus variantas, bet geriau nei nieko.
tribeca
| 04/05 13:30 Atsakyti
Prajuokino, jus ka is Rusijos saitu isvertet, Didziojo Salmo turnyras - Big Slam reiskia Didziojo Kircio turnyra, tiesiog rusams pasirode kad zodis Slam pagal tarima panasus i ju zodi Шлем kas reiskia salma :-)
Jacques
| 04/05 12:44 Atsakyti
Manau,kad Jacques teisus. Šiaip aš tikėjausi,kad F1 sezonas realiausiai prasidės Silverstone,bet ir šita viltis pamažu vis mažėja.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas