JAV GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (5)

JAV GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2015 Spalio 23 d. 19:35, Getty Images
JAV „Grand Prix“ lenktynių pirmosiose penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nico Rosbergas. Vokietis Ostino trasos ratą įveikė per 1 min. 53.989 sek.
Pirmoji treniruotė vyko džiūstančioje trasoje. Pasak sinoptikų, antroji treniruotė turėtų vykti lyjant lietui ir sąlygos turėtų būti daug prastesnės.
Antrą ir trečią vietas užėmė „Red Bull“ pilotai Daniilas Kvyatas ir Danielis Ricciardo. Tiesa, abu lenktynininkai nuo treniruotės nugalėtojo jau atsiliko daugiau nei vieną sekundę.
Australas buvo vienintelis pilotas išbandęs sausai trasai skirtas padangas, tačiau su jomis įveikė tik vieną ratą ir laiko neužfiksavo.
Treniruotės metu problemų su stabdžiais turėjo Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ ir Romainas Grosjeanas iš „Lotus“. Pastarojo komandos draugo Pastoro Maldonado bolide sugedo pavarų dėžė, todėl venesualietis įveikė tik vieną ratą.
„Williams“ komandai ir toliau sunkiai sekasi suderinti bolidą, kuomet trasa yra šlapia. Valtteri Bottas ir Felipe Massa treniruotę baigė dešimtoje ir vienuoliktoje pozicijose. O brazilas treniruotės pradžioje buvo apsisukęs trasoje.
[rezultatai id=16 dalis=fp1]


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sajan Button
| 10/24 13:40 Atsakyti
Tos trenirotes ir neturi buti i domios.
saab
| 10/23 21:44 Atsakyti
geriausia laika parode NR.18-slepia nuo konkurentu..
SB
| 10/23 21:27 Atsakyti
Valinskiene>Buttonas prase, kad butu pazemintas siame etape, nes kitu atveju judejimas su jegaine butu kazkur nezinioje.
Valinskiene
| 10/23 21:22 Atsakyti
Alonso aplenke Buttona ;)
Micius
| 10/23 21:12 Atsakyti
Visai neįdomu...
×

TOP naujienos