„Jordan“ siekia A.Davidsono

„Jordan“ siekia A.Davidsono
logo 2005 Sausio 30 d. 19:05, Honda F1 Press Office
„Jordan“ ekipos vadovas Colinas Kollesas pripažino, kad su mielu noru savo ekipoje norėtų matyti dabartinį BAR pilotą-bandytoją Anthony Davidsoną.
Colinas perėmė Eddie Jordano funkcijas „Jordan“ komandoje. Štai ką jis kalbėjo apie ekipos lenktynininkus 2005 metams: „Kalbant atvirai, mūsų idėjos ir pasiūlymai ypatingai nesiskyrė nuo tų, kurias turėjo E.Jordanas. Tačiau aš turiu patirties „Formulėje-3“, žinau daug lenktynininkų iš ten, tad remsiuos patirtimi“.
C.Kolessas taip pat pripažino, kad jis ir „Jordan“ sportinis direktorius Trevoras Carlinas labai norėtų savo ekipoje matyti Anthony Davidsoną, tačiau žino, kad pervilioti britą iš „BAR-Honda“ bus sunku: „Anthony Davidsonas yra vienas mano mėgstamiausių lenktynininkų, Trevorui jis irgi patinka, bet viskas priklauso ne tik nuo mūsų.“
„Tai ne pinigų klausimas. Pinigai – ne problema“, – apibūdino bandymus įsigyti A.Davidsoną „Jordan“ atstovas, aiškiai nurodydamas pagrindinę kliūtį: piloto ir BAR sutartį.
Tuo tarpu pats pilotas teigia, kad „Jordan“ atstovai su juo kol kas nesikalbėjo.
„Apie tai kalba per televiziją, rašo internete, tačiau su manimi ar mano vadybininku jie dar nesikalbėjo. Noriu lenktyniauti, tačiau komanda kol kas nei karto nedalyvavo bandymuose. Čia per daug „jeigu“. Pernelyg nesidžiaugiu, tačiau šaunu, kai visi apie mane kalba. Palaukime ir pamatysime“, – situaciją komentavo A.Davidsonas.
Kol kas „Jordan“ neturi nei vieno piloto 2005 metų sezonui. Pagrindiniais pretendentais yra laikomi vokietis Timo Glockas, pernai keletoje lenktynių dalyvavęs „Jordan“ komandoje, bei olandas Robertas Doornbosas, dirbęs pilotu-bandytoju. Be jų, kaip galimi pretendentai įvardinami „Champ Car“ lenktynininkas meksikietis Mario Dominguezas, pernai šiose pirmenybėse užėmęs 5-ąją vietą, bei kitas C.Kolleso oir T.Carlino numylėtinis indas Narainas Karthikeyanas, dar 2001 m. bandęs „Jaguar“ ir „Jordan“ bolidus.
„Jordan“ pilotai greičiausiai bus pristatyti renginio Maskvos Raudonojoje aikštėje vasario 25 d. metu.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794