o del vietos palikimo, jeigu tu jau prieky, argi turi palikineti vietos. Tai kaip tik reikia uzdaryti, ta JPM ir padare.
o del vietos palikimo, jeigu tu jau prieky, argi turi palikineti vietos. Tai kaip tik reikia uzdaryti, ta JPM ir padare.
Beje, sis veiksmas yra kone vienas prie vieno kaip kad Argentinoje (1998-ais) MS ir DC susistumde.
Prisiminkime, gerbiamieji...
AF1> o ka galvoji kad MS taip prades skustis kad montoya labai blogas? Logiskai galvojant tokio atsakymo ir tiketis buvo.
+ tai tik mano nuomone. Tam sios diskusijos ir yra. Suprantu kad pakeisti kito nuomones neimanoma(ypac cia). Mano nuomone truko vietos. Antiferraristai super isitikine kad ne. Toks gyvenimas ka padarysi. O del JPM tai man jis anksciau labai patiko, o dabar mano nuomone apie ji yra isreiksta zinuteje uz kuria gavau ispejimus.
as sakau kad truko vietos, bet montoya juk aplenke ji, ir ka jam reikia duoti kelia MS, lenkimas ir yra kad kita uzblokuoji, o kad MS nepristabdo, tai jo kalte. mano nuomone
thug teisingai pasakei ir sis gincas yra beprasmis, nes visi isitikine, kad jei kas aplenke MS tai padare neteisingai, pazeisdami taisykles. Visa si kose uzvire del to, kad ant rankos pirstu sugebetum suskaiiuoti kas perpaskutinius 3 metus aplenke MS (butent aplenke, o ne aukstesne vieta paeme).
Tiems, kas supranta angliškai:
"With regards to the overtaking manoeuvre on Michael, I braked late and gave him enough room to go around the corner on the inside. We touched and he spun. It was a racing incident, even if I must say that overtaking Michael at his home GP was much fun."
]:o)
Ne, nu tie paveikslukai kartais mane nervina. Negalima jų rodymo išjungt? (Sorry, kad ne į tą temą...)
aa... neidomu jei uzh zhinutes ispejimus duoda.. norejaw 2 kart ishreiksht sawo nuomone apie ta ****** bet ir tajp per daug turiu ;)) Norejaw chia shi ta parashyt apie JPM.. Bet negaliu, nes po to raudona kortele gawsiu ;D Nepaisant jo visu daromu nesamoniu, JPM NETAPS cempionu, kol Schumis lenktyniaus, taigi iki 2006. Susitaikykit BMW fanai su tuo:) O mes dar pamatysim Schumi tampant 9 kart pasaulio cempionu! Schumi 4 ever! Forza Ferrari!!
Angelas> per didelis optimistas...
kad ir kaip butu gaila bet tu teisi justia. Angelas tikrai per daug optimistas.:(
Ir as sutinku, kad jis per didelis optimistas. Mazdaug 2 titulais padaugino :D
Angelas, prisiziurejai songoko perdaug :D
Labai grazus JPM lenkimas. Turbut graziausias siemet. Saunuolis. Suprantu sio piloto fanus. Jie turi kuo dziaugtis. Kanada pernai buvo nerealu, siemet cia kazkas nerealaus.
Angelas >> pamatysime pamatysime... kai baigsi sapnuoti, pranesk, gal dar padiskutuosime :)
nu nzn, ziurejau pakartojima gal 10 kart suletintai ir gal tai tik mano nuomone, bet JPM tikrai kaltas, MS vazievo lenktynine trajektorija.
Mazter> juokingas tu.. gal JPM turėjo toliau MS leisti važiuoti lenktynine trajektorija? eik gal taisykles paskaityk, po to savo nuomonę reikšk :)
Grazi kova, ka cia be pridursi...
graziausias lenkimas symet:)
jaudrius>>o tu dar juokingesnis..jei toki "manevriuka" butu atlikes MS tada visi (tame tarpe ir pats)kitaip lotumete.As asmeniskai nieko pries Williams-BMW neturiu,bet JPM nuo pirmuju savo atejimo i F1 akimirku sportiskumu nepasizymejo...(jei neklystu jau trecias lenktynininkas nukencia nuo jo tokiu "lenkimu").
Ugo> baik juokus, pasakyk, kur šiame incidente matai nesportiškumą? idealios trajektorijos neužleidimą? lygiai tas pats *** kaip ir Malaizijoj '2002, kai MS lygiai taip pat slydo, dėkui dievui, šįkart neteisėjavo visokie Husseinai ir pan. funny part čia tai, kad pats MS sako, kad tai lenktyninis incidentas ir jis būtų elgęsis lygiai taip pat, bet jo fanai matai žino geriau už savo "dievą". funny funny again :D
jaudrius>>cempionui nedera verkslenti,ypac po lenktyniu be to sedint bolide nesimato taip gerai kas buvo kaltas o kas ne kaip vaizdo irasuose,pamatysim kokius sprendimus prims lenktyniu komisarai perziureje irasus.Aiskus yra tik vienas dalykas,kad ne MS kliude JPM.
MS kliudė JPM, nes slydo ir trenkėsi :) O dėl vertinimo tai irgi funny, neverta net ginčytis - genialu, prie teliko matosi geriau nei bolide :D
jaudrius>>dar ismastyk,kad sedint bolide galima atsisukti vaizdeli atgal ir pasiziureti is kokiu triju skirtingu rakursu,this is really getting funy :D
Ugo> it's OK :) nebematau prasmės ginčytis, nes tiek vienam, tiek kitam funny vienas iš kito ;) funny yra gerai - vitaminas C :) o šiaip tai dažniau tokių susirėmimų tarp JPM ir MS, nes abu yra be kompromisų, tik būtų puiku išvengti tarpusavio incidentų.. visgi tai vargu ar įmanoma, žinant MS ir JPM vairavimo stilius, kurie šiaip ypatingai nesiskiria :D
JPM tiesiogine ta zodzio prasme "uzstume" ant trasos krasto M.S. Sitame posukyje niekas nelipa ant trasos krastu. Butu JPM pavykes svarus lenkimas ir be to spaudimo. M.S. bolidas slystelejo nuo trasos krasto ir po kontakto su JPM bolidu apsisuko. Reiktu kad JPM kas nors viena dalyka paaishkintu. F1 vaziuoja ne vienas M.S. kuri reikia padaryti bet kokia kaina. Po sio incidento manau M.S. padarys atitinkamas isvadas (kadangi tokie veiksmai is JPM buvo atliekami ir Austrijoje ir Brazilijoje) ir jeigu ateityje JPM vel bandys provokuoti arba susidurima arba savo noru atiduoti pozicija - pasirinks incidenta. Tada tegul spresndzia tik teisejai - ar reikia tokiu lenkimu F1 ar ne.
Xexe... situacija 1 prie viena MS vs KR austrijoj ir JPM vs MS Niurburgringe :) Tik ar MS isoreje ar vidineje dalyje vaziuoja jis visada kaltas :D
Jup vertintojai geri :) Ir dar bliauna visad kad MS fanai i viena puse vertina :D
mafaz,Cargo> Kimi Australijoj Mishai vietos išvis nepaliko, tuo tarpu JPM paliko vietos tiek, kad buvo galima ir nevažiuot ant kerbo :)
jaudriau > o tai MS tau atrodo toks lenktynininkas kuris savo noru sitame posukyje vazineja kerbais? :-) Ok, komentaru tada nera. :-)
Cargo> MS tiesiog nenorėjo rizikuoti ir pasiliko didesnį atstumą iki JPM. Man keista, kad tu šiuo atveju kaltę meti ant Juano, ką tada galvoti apie MS ir Hillo incidentą '94? Gal pagaliau pritarsi man, kad MS turėjo tada gauti špygą taukuotą, o ne čempiono titulą :) No way no way :D
Tai kodel tada sitame incidente tu nematai JPM kaltes? Ir JPM nebuvo puse bolido korpuso aplenkes M.S. Manau tame esme.
LOL ant kerbo vietos paliko :D Visi zino kad tia automatiskai reiskia paslydinima :) JPM tiesiog pasiseke kad i zvyra kartu nebuvo nutemtas. Bet jis megsta :) Arba viskas arba nieko :D Dazniausiai nieko, si kart jam pasiseke
tiek vienu, tiek kitu atveju jie važiavo greta. tik JPM paliko vietos MS, o MS Hillui vietos visiškai nepaliko ir tiesiogiai užvažiavo ant šio bolido :) BTW, ant kerbo MS neužlipo, jis važiavo pačiu pačiu trasos kraštu - ką tik žiūrėjau pakartojimą.
Tai visdelto kuris kaltas? As kiek maciau kai rode is JPM bolido, tai butent jis (JPM) pasukuko stipriau vaira pries pat "bucini", gal as ir klystu...
Cleo > yra diskusijose tema: JPM vs MS video - parsisiusk ir ziurek.
www.f1gamers.tinkle.lt/F1/jpm.jpg
vietos buvo SOCIAI.
Cortex> biški per anksti darytas screenshotas. vietos buvo palikta tiek kiek reikia, toli gražu nesočiai, bet pakankamai, kad MS tilptų, ką jis ir padarė :)
jaudriau > tau atrodo pakankamai paliko vietos, man atrode nepakankamai ir M.S. turejo vaziuoti desiniu ratu ant kerbo kas ytakojo bolido priekio slystelejima. Sita galima butu issiashkinti tik pamacius video is M.S. kameros.
Manau kad Michaelis padare net 2 klaidas:
1 - uz greitos kreivos tiesiosios vidurio artejant prie Dunlop jis perdaug metesi i desine kai JPM imitavo kad nores uzsiimti desine trajektorija (gali buti, kad cia pavede Bridgestonai);
2 - trumpoje tiesiojoje pries Dunlop jam reikejo daugiau paspausti JPM i kaire ir ivaziuojant i posukio vingi dar kuri laika laikytis tiesiosios, o ne sukti kartu su JPM. Tada ko gero abu butu pasivazineje po grunta, bet MS pasivazinejimas butu buves daug mazesniu radiusu. Arba, zinant JPM charakteri, viskas butu pasibaige abiem.
Jei kalbeti bendriau, nemanau kad toks manevras kai priekiu uzkerti kelia yra labai OK. Beje, sprendziant is video, mano supratimu, MS priekinis sparnas liete ne JPM sona, kaip cia daug kas sako, o is pradziu jo priekini desini rata, tik po to sona. Tokiam manevrui reiketu buti priekyje bent daugiau kaip puse korpuso. Bet tokie epizodai tikrai puosia lenktynes ir bausti uz juos butu kvailyste. Manau kad MS veiksmus rulino suvokimas, kad jokia kaina negalima iskristi, o sitoki daugelio beveik visu driveriu suvokima rulina nauja tasku skaiciavimo sistema. JPM ko gero vienintelis kuris nepasiduoda tokiam rulinimui.
Beje, esu MS fanas nuo tu laiku kai jis mete issuki Sennai ir lygiai su juo kovojo. Dabar tingiu narsyti statistika, bet man regis kad ta lemtinga Sennai diena MS pirmavo bendroje iskaitoje. Pataisykit jei klystu.
jaudrius> screenshotas padarytas laiku, tuo metu kai abu bolidai jau vaziuoja "apexu" ir prasideda antroji posukio dalis....cia ne "ivaziavimas o posuki, jo jau vidurys"...viskas OK