K. Ebelis: M. Verstappenas nėra arogantiškas žmogus (3)

K. Ebelis: M. Verstappenas nėra arogantiškas žmogus
logo Birželio 09 d. 22:09, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vokietijos TV kanalo RTL „Formulės-1“ reporteris Kai Ebelis teigia, kad Maxas Verstappenas, priešingai nei gali pasirodyti daugeliui, nėra arogantiškas žmogus. Anot vokiečio, „Red Bull“ lenktynininkas tiesiog labai pasitiki savo jėgomis.

M. Verstappenas vieno iš interviu metu pareiškė, kad pilotuodamas tokį patį bolidą kaip ir Lewisas Hamiltonas, būtų greitesnis už britą dviem dešimtosiomis sekundės dalimis. Daliai F-1 pasaulio žmonių toks pareiškimas pasirodė arogantiškas.

K. Ebelio teigimu, M. Verstappenas labai pasitiki savo jėgomis, todėl kai kurie jo komentarai kitiems gali pasirodyti arogantiški.

„Man, asmeniškai, Maxas yra labiau prieinamas. Mes pažįstame vienas kitą asmeniškai. Jo vadybininkas yra mano draugas. O jo tėvą aš taip pat gerai pažįstu“, - kalbėjo K. Ebelis.

„Maxas susikūrė tokio žmogaus įvaizdį, kuris gali įveikti visus. Jeigu jo paklausite apie tai, kokio komandos draugo jis norėtų, jis jums atsakys: „Man nerūpi, įveiksiu jį, kad ir kas jis bebūtų“. Bet tai ne arogancija. Tai tiesiog didelio pasitikėjimo savimi išraiška.“

„Kalbant apie patirtį, taip, Lewisas yra už jį pranašesnis. Maxo geriausi laikai dar tik priešakyje. Tuo tarpu Lewisui viskas tampa rutina.“

K. Ebelis mano, kad dėl to, jog M. Verstappenas ir L. Hamiltonas yra dvi labai skirtingos asmenybės, kova dėl čempiono titulo yra įdomesnė.

„Lenktynių Dievai nusprendė, kad mums reikia įdomios kovos. Žinoma, būtent tai mes ir norime matyti. Dabar Hamiltonas turi sau lygų varžovą. Vien dėl to, jog pagal charakterį jie yra labai skirtingi, kova yra tik įdomesnė.“

„Kalbant apie bolidus, „Red Bull“ automobilis yra truputi geresnis. O kalbant apie antruosius komandų lenktynininkus, geriau vertinu Perezą. Valtteri ne vienerius metus pilotavo geriausią bolidą rikiuotėje. Su tokiu bolidu Perezas būtų pasiekęs tiek pat, o gal net ir daugiau.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 105
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (3)
:)
IP: 8b3d5a5 | 06/12 13:31 Atsakyti
Kuklumas žmogų puošia tada, kai jo nepuošia daugiau niekas. Gal su tuo 0.2 jis paprasčiausią tiesą pasakė. Ir tai dar niekas nežino, gal tą sakydamas pasikuklino iš kokių 0.3 ar daugiau.
Montoya
IP: d7e8671 | 06/11 12:50 Atsakyti
Kas čia tos 0,2 sekundės, ateitų Alonso, visas 0.6 atseikėtų :D
Fekkalli
IP: b4065bf | 06/10 09:49 Atsakyti
Nu tai kur jau, mirsta tiesiog nuo kuklumo.
Tarp kitko, kur straipsnis kaip MV sake esas 0.2s greitesnis uz LH tam paciam bolide?
Veluojat. Neblogai issprogdino internetus tas pareiskimas. Butu ir cia 50+ komentaru
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas