K. Raikkonenas kitąmet gali debiutuoti „IndyCar“ čempionate

K. Raikkonenas kitąmet gali debiutuoti „IndyCar“ čempionate
logo 2022 Spalio 05 d. 16:01, Sauber

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad F-1 čempionas Kimi Raikkonenas kitais metais gali debiutuoti „IndyCar“ čempionate. Teigiama, kad suomį savo gretose nori matyti „Ganassi“ komanda.

Paskutinis F-1 čempionas, startavęs visose sezono lenktynėse, buvo Nigelas Mansellas, kuris amerikiečių čempionate triumfavo 1993 metais.

Kitas F-1 čempionas Fernando Alonso taip pat išbandė jėgas „IndyCar“ čempionate, tiesa startavo tik „Indianapolis 500“ lenktynėse 2017 m. ir 2020 m.

K. Raikkonenas šiemet sudalyvavo JAV surengtose varžybose, Watkins Glen trasoje. Suomis startavo NASCAR lenktynėse, kurias pradėjo iš 27-os pozicijos, bet dėl incidento trasoje jų nebaigė.

Brazilų UOL skelbia, kad viena stipriausių „IndyCar“ komandų „Ganassi“ jau yra pradėjusi derybas su K. Raikkonenu.

Komandai kitais metais ir toliau atstovaus čempionai Scottas Dixonas ir Alexas Palou. Ekipoje lieka ir Marcusas Ericssonas, šiemet nugalėjęs „Indianapolis 500“ lenktynėse.

Daugkartinis NASCAR čempionas Jimmie Johnsonas nusprendė kitais metais varžytis tik ovalo trasose. Teigiama, kad „Ganassi“ nori, jog būtent K. Raikkonenas užimtų J. Johnsono vietą likusiuose „IndyCar“ sezono etapuose.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778