Ka manote apie F1.lt moderatorius

2012 Vasario 24 d. 11:42

Skaityt nemoki? Gavai nuobauda uz komentavima ne i tema, ir tikrai gerai, kad gavai, nes daugeliui reiktu ismokti komentuoti i tema, o ne vejus rasineti.

2012 Kovo 05 d. 13:18

Vis dar verkiat? :) Gaila nebeliko moderatoriu,butu tvarka forume ir komentaruose.

2012 Kovo 05 d. 15:52

Jo, tvarkos tai nulis, rašo kas, kur, kada ir ką nori. Sarkazmas daugumos toks nevykęs, kad greičiau ašarą išspausi, o ne pasijuoksi. Didžioji dalis išvis komentuoja dažniausiai ne į temą, kaip idealus pvz. naujienos apie Lewisą, pastebėkit, kiekvienoje naujienoje apie Lewisą, vis yra užsiminama apie jo ankstesniu poelgius, o postų į temą būna 10-15%. Nesvarbu ką besakytų Lewisas, nesvarbu apie ką bus kalbama, vis tiek didieji komentatoriai pradės dainelę iš naujo apie jo dainas, ar dar kažką. REIKIA BŪTINAI, dar bent 2-3 visiškai nešališkų moderatorių, tada būtų tvarka.

2012 Kovo 05 d. 16:08

Nepatingėjau ir vieną temą apžiūrėjau, tiksliau komentarus. Tema vadininas - "„McLaren“ nukopijavo „Mercedes“ priekinį ortakį?"

Komentarai: 1. Vytox, citata "A kur Džekylius, gal pakiauksėtų ką nors į tai? :))", klausimas, kuo tai siejasi su naujienos pavadinimu ir pačia naujiena?

Komentaras: 2. Storkas, citata "seime vagys ir F1'ne vagys... Ir Lancbergis kolukius isvoge", kur kalbama apie vagystes? Kas naujienoje siejasi su Lietuva? Suprasčiau, kad dar juokinga būtų, bet net ir to nėra.

Komentaras 3. HnrS, citata "Visi viską vagia, nieko nepadarysi :)" Kur čia kokią vagystė aprašoma?? Plius jei neturi ką pasakyti į tema, tai kam rašyti? Madinga, ar kaip?

Žodžiu kiekvienoje temoje taip, moderatorių darbo vertinimas būtų visiškas nulis, APGAILĖTINA!!!

2012 Kovo 05 d. 16:28

Na taip, su moderavimu, tai tikrai matau dideles problemas. Jei, kaip jaudrius minejo, bus atnaujinta ir patobulinta komentavimo sistema + idegtas normalus forumas, tai prie viso to butinai reiketu keleto moderatoriu. Kitaip vel bus ta pati maisalyne, kaip dabar ;)

2012 Kovo 05 d. 17:06

Lewis>> taip is kontekso isemus tai tikrai nesamone, bet galbut ten jie jau buvo uzvede kita diskusija?

2012 Kovo 05 d. 17:25

LewisNr1>>> Siulyciau salciau ziuret i tavo megstamo piloto adresu siunciamus komentarus.

2012 Kovo 05 d. 17:32

Visiems nepatenkintiems konkrečiais komentarais – praneškite moderatoriams, prie kiekvieno komentaro/diskusijos žinutės yra aiški ir labai paprasta nuoroda. Formule skųstis konkrečiais komentarais - ne vieta.

2012 Kovo 05 d. 17:33

Ferrari_fan4ever >>> O koks skirtumas iš konteksto, ar ne, vis tiek jie ne į temą ir taškas. Taip normaliame naujienų portale neturėtų būti.

La Form >>> Jei nepastebėjai, tai tema ne apie Lewisą, ar Jensoną. O prieš tai paminėjau Lewisą ir naujienas apie jį, kaip pavyzdį, nes deja tose naujienose dažniausiai būna didžiulis "bardakas", kurį aš tikrai be gailesčio tvarkyčiau įspėjimais, šalinimais ir panašiai. Tačiau ir be tų naujienų yra daug kitų, kurios būna betvarkė, na galima sakyti beveik visose.

2012 Kovo 05 d. 17:35

Jaudriau >>> Visų pirma tai tau atsibostų skaityti pranešimus, apie nusiskundimus tam tikrai komentarais, nes jų būtų labai daug. Antra, tai gal jūs akli, kad patys nepastebite, ar jums maža "darbo jėgos", jei nespėjate susitvarkyti to jovalo?

2012 Kovo 05 d. 17:48

nereik tu moderatoriu. Yrač tokio kaip šitas lewisnr1. Bando primest protinga busima moderatoriu, bet kitoj temoj paaiškint nesugeba kad kažkas suklydo, o iškart kaip šuo pult pradejo. Beja nemyžčiok ne tavo reikalas kokia čia tvarka. Yra savininkas yra nuoroda. Skuskis...

2012 Kovo 05 d. 18:33

Tai kad aš ne moderatorius. Ir tikrai toks nebūsiu. Koks tavo "protingas" klausimas buvo, toks ir atsakymas, nieko asmeniško, šiaip pajuokavimas, be to tu pirmas užsipuolei, mes pasijuokėm iš tavo klausimo, o tu pradėjai mus avinais vadinti, ar kažkuo panašiai, tad kitą kartą įsitikink, ar ne pats pradėjai "š" malti. Dėl tvarkos, tai tu ir vėl nepamatei temos pavadinimo, ši tema ir skirta aptarinėti moderatorių darbą, ką aš ir dariau, ši tema tam ir skirta, ką aš rašau, tai kas tau čia nepatiko? Ne tai kad prisipažintum, jog tinginys esi ir tingi net pavadinimą perskaityti temos ir rašai bele kažką, bet dar ir sugebi užsipulti žmones, kurie tau į veidą parodo temos pavadinimą.

2012 Kovo 05 d. 18:38

Aš dar kartą pasikartosiu, kad visų pirma reikia naudotis "Pranešti moderatoriams" funkcija, jei pastebite netinkamų komentarų. Ji sukurta konkrečiai tam ir ja reikia naudotis, negalvojant, kad kažkam nusibos ar pan. [b]Absoliučiai visi pranešimai yra perskaitomi.[/b]

Diskusijų moderavimas yra ne tik moderatorių, bet ir visos bendruomenės darbas. Vieni prievaizdai nieko čia nepadarys. O jų kiekio didinimas tik sukelia pernelyg didelę sprendimų ir taisyklių interpretavimo įvairovę, todėl to nebus daroma.

Ateityje savimoderavimas tik augs, jei pasiteisins +/- ir pan. sprendimai.

2012 Kovo 05 d. 18:44

Dar dėl +/-, tai taip protingi nariai galėtų atsikratyti tų nereikalingų komentarų su vienu žodžiu (kaip ačiū, dėkui, prašom ir t.t.)

2012 Kovo 05 d. 19:35

Neee. Tik ne +/-. Tektu ieskotis kito puslapio :( O Ltu be sio puslapio kur komentarai yra siuo metu gan laisvi, daugiau kaip ir nera kito :(

2012 Kovo 05 d. 19:46

MIRKA >>> Jei protingas esi ir pievų nerašai, tai ko tau jaudintis? Priešingu atveju, nieko nuostabaus, kad nepatinka tau tokia mintis.

2012 Kovo 05 d. 19:47

MIRKA> jei įvesime tą sistemą, pas mus ji bus kiek kitokia nei kitur su visiškai kitokia išraiška, pamatysi :-)

LewisNr1> ačiū už pranešimus. į trečdalį-pusę jų sureaguota, į kitus tamsta per daug jautriai reaguojate. jei kažko nesupranti – nepranešinėk.

2012 Kovo 05 d. 20:15

Jaudriau >>> Dėjau beveik bet kur, pažiūrėti ar yra reakcija kažkokia, judesys kažkoks, pasirodo visiškai nesėdit vietoje. :D

2012 Kovo 05 d. 20:56

Galvojau, kad tas "Pranesti moderatoriams" nelabai veikia. Pasirodo veikia, reiks darbuotis dabar jau :)

2012 Kovo 05 d. 21:01

LewisNr1>Nesijaudinu, man nebus sunku, moku ne tik lietuviskai. Manau kad komentarai (isskyrus necenzuruotus, piktybinius) yra dalis lt fanu augimo darzu. Tik realybe tokia, kad kai vyksta apklausa "Lenktyniu herojus", Alonso gali ir visiska gryba nupjaut, taciau jei jis bus is galimu var. - nugaletojas beveik kaip ir aiskus :) Taigi nesinoretu kad +/- atsispindetu vartotojo karmoj ar dar kokioj te israiskoj, nes tai gali buti priesinga israiska komentaru turiniui. Galima butu kaip ir nekreipt demesio i tuos rodiklius prie savo niko susitaikant kad nesi bangos fanas, nevengi ir astriau padiskutuot ar gal pasiept besivaipancius.... Bet tiesiog nera malonu buti su etikete ale "durnu komentaru autorius". Aisku galima butu viska pradet sekt, kad toks kaip LewisNr1 nepradetu "dirbti" del visiskai nesuprantamu priezasciu (matyt kazkieno uzmintas biski su uzgautom ambicijom)... Taciau tuomet puslapyje komentaru cenzura privestu prie sterilaus komentavimo, kur daugelis komentarus prades tiesiog apeis (tarp ju buciau ir as). Galbut jaudrius & co sugalvojo kazka originalaus? na pagyvensim pamatysim.

2012 Kovo 05 d. 21:06

tomas29> Manau esi vienas is nornaliu komantatoriu, todel siulau tuo mygtuku nesinaudoti, nebent komentaras skamba mazdaug taip: "...i 5743657 saskaita permeti pinigo, tada is tos saskaitos i dar tris permeti 685468 pinigo...." Arba toks: "Pydere kai as tave *** sutiksiu, tai ciulpsi tu man iki pazaliavimo"

2012 Kovo 05 d. 21:35

MIRKA >> Aš ir nesiūlau paprastos sistemos, kad bet kas, bet kada, bet kur galėtų uždėti pliusą, ar minusą, tai tikrai būtų beprasmiška ir nieko nereikštų, galbūt tik galėtumėme pastebėti, kokių ekipų fanų čia dauguma. Yra visokių sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti ir ta sistema tikrai gali nešti naudos, tik reikia ją leisti naudoti iš pradžių nedaugeliui protingų, o paskui tiems, kas to verti, ar kažkaip panašiai. Truputį nesupratau ką norėjai pasakyti toje vietoje kur minėjai mano nicką... Turėjai galvoje, kad kažkas gali pradėti mane sekti ir specialiai man minusus dalinti? O apie ambicijas, tai nėra nei vieno čia, dėl kurio kažkokio pareiškimo aš pradėčiau nervintis, ar panašiai.

Nežinau kaip tu, bet aš įsivaizduoju sistemą, kuri neleistu ilgai komentuoti tiems kurie turi daug minusų, tad tau nereikėtų "apeiti" kažkokių komentarų. Tarkim kitame lietuviškame portale sistema nėra prasta, tačiau neišdirbta ji iki galo ir šiuo metu yra per daug tų kurie gali dėti minusus, didžioji dalis jų yra labai, labai šališki.

2012 Kovo 06 d. 00:41

LewisNr1 >>> Manau, čia jokia mandra sistema dėl komentarų nepadės. Problema yra jaudriaus požiūris į tuos komentarus ir komentuotojus. Kiek žinau, šis puslapis gana komercinis. T. y. įtariu, kad kuo daugiau puslapyje registruotų vartotojų tuo daugiau babkių iš reklamos nubyra jaudriui. Kuo po straipsniu daugiau komentarų, tuo ir vėl pinigėlių daugiau. Bet štai problema - atsiranda visokių nenaudėlių, kurie keikiasi ir šiaip negražiai kalba. Protingiausia būtų juos tiesiog užblokuoti be teisės sugrįžti. Bet tada, turbūt būtų mažiau pinigėlių iš reklamos. Taigi, nenaudėliai užblokuojami dviems savaitėms (ar kiek ten, nepamenu jau). Jie gauna bausmę, o jaudriui babkių nesumažėja. Tik deja, komentarų lygis dėl tokios sistemos anei kiek nesikeičia.
O kitas puslapis jo savininkams yra labiau hobis. Taigi, su keikūnais per daug nesicackinama. Nusikeikei ir von iš puslapio. Jokių ten dviejų savaičių terminų ar panašių nesąmonių.
Dėl pliusų ir minusų sistemos nuomonių yra įvairių. Manau, kad ji tikrai padeda palaikyti tvarką, bet per daug dėl jos leistis į diskusijas nenoriu. Ta sistema - tik pagalbinė priemonė ir nieko daugiau.

2012 Kovo 06 d. 08:58

babausis11> dvi savaitės yra tam, kad blogiečiai negrįžtų iškart, užsiregistravę kitu nicku. turėjome ir mes šalinimą visiems laikams – neveiksminga. dabar irgi kartais taikome šalinimą visiems laikams, bet tik kraštutiniais atvejais. apie kitus nekomentuosiu, bet jie turi kur kas didesnių problemų.

2012 Kovo 06 d. 10:43

Mirka> na ten siek tiek perdejau,sakydamas "darbuotis". Tikrai nesiruosiu kiekvieno komentaro sekti, bet jei bus kokiu keiksmazodziu ar labai jau ne i tema komentarai, tai pranesti apie tai, manau, yra kiekvieno subrendusio zmogaus pareiga :) Gal visgi bus po truputi pajudesim link normalesnio komentavimo ir i tema. Gal isivyraus principas - jei neturi ka parasyt, tai gal geriau isvis susilaikyti kartais? :)

2012 Kovo 06 d. 10:55

jaudrius >>> bet juk, jeigu žmogui smegenų trūksta, kad galėtų nesikeikdamas diskutuot ar komentuot naujienas, tai nei po tų dviejų savaičių, nei po mėnesio jam smegenų nepadaugės. Todėl nesuprantu kokia prasmė šalinti dviem savaitėm. Jei šalinti visam laikui neveiksminga, tai gal tada reiktų šalinti visam laikui ir plius dar ip užblokuot? Aišku, yra visokių proxy serverių, kuriais galima apeit tą ip užblokavimą, bet manding ne kiekvienam tokia mintis kiltų. Be to turbūt šiek tiek ir užknistų, jei reiktų prieš užeinant čia, dar nuolat prie proxy jungtis.

2012 Kovo 06 d. 11:12

babausis11> Nemaža dalis pakeičia savo elgesį po nuobaudų. Blokavimas pagal IP negalimas, nes vieną IP dažnai dalijasi daug žmonių arba to paties vartotojo IP dažnai kinta.

2012 Kovo 06 d. 14:03

Babausis11 >> Be abejo, jei šis portalas yra dėl kiekybės, tada nėra ką kalba ir nėra prasmės kažką siūlyti, patarti ir panašiai, ankščiau ar vėliau tai pasimatysi, kadangi dabar Jaudrius yra pasakęs, kad planų jie turi artimiausiu metu, žiūrėsim kaip bus. Kol kas be abejo viskas daugiau, ar mažiau labai liūdnai atrodo.

Jaudriau >>> Galbūt yra tų kurie pasikeičia ir kad padeda tos 2 savaitės, tačiau kažkaip žiūrint į praeitį, į tarkim 2011 sezoną ir žiūrint į dabar, tai matyti ne vieną narį su tuo pačiu nicku, kuris ir toliau sėkmingai atsiprašant mala "š". Kaip darkim MS da best, or something like this. Galbūt jis ir parašo kartais kažką ir protingiau, bet niekada neatsispiria nusišnekėti, kažką pasakyti ne į temą ir t.t., tačiau jis vis tiek yra laikomas, su ta "nerealia" dviejų savaičių sistema.

2012 Kovo 06 d. 14:23

LewisNr1, o tai tau bus lengviau, jei jis susikurs msdabest2 ir toliau rasines? Gi aiskiai parase, kad pagal IP nebanins, tai nelabai kas ir lieka daugiau. VIena useri istrins, kita iskart susikurs. Variantas butu mokama registracija, bet sita atbaidys naujus zmones.

2012 Kovo 06 d. 14:57

Nežinau, nežinau. Yra laaabai daug portalų kur viskas yra daugiau, ar mažiau gerai, tad tikrai sprendimų tam yra. Aš su šiuo portalu susijęs labai minimaliai, tik kaip visiškai eilinis narys, tad aš nieko nesprendžiu ir galiu tik kritikuoti, pagirti ir pasakyti savo nuomonę, tai ir darau, o sprendimus turi priimti kiti žmonės, esantys čia. Kaip minėjau, jau buvo sakyta, kad kažkas bus bandoma daryti, žiūrėsim kas gausis. Aišku, jei tai kas dabar vyksta, tenkina moderatorius ir savininkus, tada nieko gero ir manau ilgai tai nesitęs, protingų kuo toliau, tuo mažiau tokiu atveju liks.

2012 Kovo 06 d. 17:13

LewisNr1> Pasakysiu trumpai – jei ne 2 savaitės, pats būtum iš čia išlėkęs visiems laikams jau seniai. Tad reikėtų pirma pasižiūrėti į save ir pradėti nuo savęs :)

2012 Kovo 06 d. 17:48

Ir ką tai turėtų reikšti? Dėl manęs, gali šalinti, tikrai nebus tuštumos jokios, niekur. O ir įspėjimai-šalinimai buvo, visų pirma dėl kažkokio asilo, kurio jūs nesugebėjote įspėti, o jis sėkmingai šūdą malė temoje, tad nesusilaikiau, neparašęs, nes MODERATORIAMS tuo metu buvo visiškai nusišikti. Dabar vėl gi dvi geltonos kortelės, viena dėl to, kad kažkoks atsiprašant "***" nežino kur randasi ir tingi net temos pavadinimą paskaityti, o kita tai išvis neįsivaizduoju už ką.

Aš truputį nesuprantu, apart to kad kažkur judėtumėte, jūs prisikabinėjat prie narių, apsižiūrėk savo daržą Jaudriau, deja pas jus kur kas šūdiniau, nei pats galvoji, ne aš savininkas, ne man čia tu strėles turėtum laidyti, o pats sau per galvą daužyti.

2012 Kovo 06 d. 19:28

Lewis> va kol bus tokių "nesusilaikančių" tol ir bus betvarkė.. Nu parašė kažkas kažkokią nesąmonę tai pranešti moderams paspaudi ir ingoruoji skėmingai.. Ar čia internetinė savigarba liepia drabstytis š..ais? Ir nereikia čiulbėti apie tai kad vienodai rodo moderams. Jei jie tvarkos ir nepadaro, pradėt flame wars'ų niekam nereikia.

2012 Kovo 06 d. 20:08

LewisNr1, tuo postu norėjau tiesiog pateisint McLarenus :) Nieko blogo, kad jie vagia, nes visi tai daro...

2012 Kovo 06 d. 21:26

Wildy >> Tiesiog kartais tikrai pabosta ir nesusilaikai, viskas. Aš nesakau, kad nevertas tų įspėjimų buvau, tik pabrėžiau kodėl jie atsirado.

HnrS >> Nieko "McLaren" nevagia. Kopijavimas nelygus vagystei, jei pastarojo žodžio reikšmės nesupranti, tai geriau jo išvis nevartok.

2012 Kovo 06 d. 21:41

Nu tai ignoruoti reikia tokius komentarus, kurie nepatinka, ar pyktį kelia ar dar ką nors. Pranešei moderatoriams ir toliau ramiai diskutuoji su protingais žmonėm. Automatiškai atsisijos durneliai, atsiprašant, kuriuos visi ignoruos

2012 Kovo 07 d. 11:28

LewisNr1, vagia idėją.

2012 Kovo 07 d. 12:32

HnrS >>> Deja idėjos nepavogsi, ją gali tik nukopijuoti. Idėja būna žmogaus viduje, jos pavogti neįmanomą.

2012 Kovo 07 d. 12:38

LewisNr1>> kaip ir dainos negalima pavogti, bet ACTA gaudo uz vagyste, nors as daina kai siunciuosi, tai tik jos kopija, o ne visa pasiimu :)

2012 Kovo 07 d. 12:44

Bimbiris >> Jeigu daina kurią siunteisi yra identiška sukurtai ir jei tu ją gavai ne iš jos autorių, tai galima būtų pavadinti vagyste.

F-1.lt pulsas