Kanados DP: Antroji sezone R.Schumacherio pergalė

logo 2001 Birželio 10 d. 22:23, F-1.lt
Kanados DP laimėjo Ralfas Schumacheris 20 sekundžių aplenkęs savo vyresnį brolį Michaelį. Trečioje vietoje finišavo McLaren komandos pilotas M. Hakkinen.
Labai reiklios bolidų technikai trasos finišą pasiekė 11 bolidų. Už podiumo liko sezono atradimas, naujokas K.Raikkonenas su Sauber Petronas užėmęs ketvirtą vietą, savo taškų skaičių iki 3 padidino 5-oje vietoje finišavęs J.Alesi iš Prost Acer komandos, o paskutinį tašką pelnė P.de la Rossa, kuris šį sezoną Jaguar komandoje prieš Ispanijos etapą pakeite L.Burti.
Dėl susidūrimo tarpusavyje lenktynių nebaigė abu Benetton komandos pilotai, o J.Button nors ir galėjo tęsti lenktynes, tačiau turėjo atlikti 10 sekundžių sustojimo techninio aptarnavimo zonoje baudą, dėl ankstyvo starto.
19-ame rate J.P.Montoya padarius klaidą ir atsitrenkus į trasą juosiančią betoninė sienelę, kartu su juo bolidą sudaužė ir R.Barrichello, kuris bandydamas išvengti susidūrimo su prieš jį važiavusiu kolumbiečiu, nesuvaldė bolido ir atsitrenkė į priešingoje trasos pusėje esančia sienelę. Dėl pavojingai trasoje stovinčių bolidų į trasą išvažiavo saugos automobilis, kuriam pasitraukus abu Schumacheriai padidino tempą, o Michaeliui nusukus pasikeisti padangų ir pasipildyti kuro atsargų, Ralfas įvykdo tai, ko jam nepavyko padaryti trasoje ir aplenkė brolį dėka labai greitų kelių apvažiuotų ratų ir vėlesnio sustojimo techninio aptarnavimo juostoje. Staiga tarsi atgavęs kvapą, lenktynių pabaigoje, greitį padidino Mika Hakkinen ir tai jam leido užsitikrinti trečiąją vietą startavus iš 8-os, o jo komandos draugas David pirmą kartą šiemet nebaigė lenktynių dėl variklio gedimo.