Sveiki. Jau dabar pradėjau planuoti kelionę anąpus Atlanto kitai vasarai. Kelionės tikslas - aplankyti JAV rytinę pakrantę ir Kanados GP. Kelionės trukmė - 15-22 dienos. Keliausiu su savo antrąja puse, tad ieškau dar vienos arba trijų porų. Ieškau dėl tokių priežaščių: kas be ko, bus smagiau, bus pigiau (pvz nuomuojantis automobilį), ir kas labai man svarbu - bus saugiau.
Smulkiau apie kelionę (viskas tik taip pleriminariai suplanuota ir tikrai viskas gali būti keičiama, papraščiausiai kažkur keliaujant reikia turėti bent minimaliausią planą, jį čia ir bandysiu pateikti): nusileisti JAV geriausia Vašingtone. Ten praleistumėm vieną parą, tad sekančią dieną nuomuojamu automobiliu keliaujam į Niujorką. Automobilį galima priduoti kitame taške, tad varyti atgal nereikės. Iš Niujorko kitu išnuomotu automobiliu keliautumėm tiesiai į Kanados GP (jei atsirastų laiko tarpas, tą laiką praleistumėm prie Niagaros krioklių (gal ne taip rašosi), o jei ne - juos aplankytumėm grįždami. Kanadoj praleistuėm 2-3 dienas, pagal susitarimą ir poreikius: 2 dienos, nes kvalifikacija ir race, o trečia jei dar daugiau sutartumėm žvalgytis Kanadoj. Tada kelionė atgal į Niujorką (čia gražiname automobilį, nuomos kaina - ne kosminė, priklauso nuo automobilio (žinoma automobilis nebus senesnis nei metai, bet priklauso nuo jo klasės, planuoju mokėti iki 120 dolerių per parą, gan brangiai, nes vyksim į Kanadą). Niujorke praleistumėm 3-5 naktis, vėl pagal susitarimą. Iš Niujorko lėktuvu keliautumėm į Majamį. Ten praleistumėm vėl kiekvienas pagal poreikius, aš asmeniškai planuoju ten būti 8-11 naktų.
Įvairias smulkmenas aptarsime vėliau. Turiu daug informacijos apie Niujorką, Majamį, Vašingtoną, nes visą vasarą mano geriausias draugas Paulius (pasivadinęs šiame puslapyje Kilbatrosu) dirbo - keliavo po rytinę JAV pakrantę.
Dėl kelionės kainos - vėl pagal tai kiek būsime Majamyje, pagal tai kokio lygio vešbučiuose nakvosim, ir kokio prabangumo restoranuose valgysim (aš asmeniškai mšgstu McDonald's ;), bet skaičiavom, kad viso 15 dienų su skrydžiais reiktų nemažiau 14 tūkstančių litų porai. Aš asmeniškai turėsiu daugiau, nes iš Amarikos galima parsivežti sau nemažai elektronikos (foto/video kameros, navigacijos, laptopai ir t.t.).
Man ir mano antrajai pusei po 22-jus metus, mano antroji pusė gan žinoma dainininkė Lietuvoje ;).
Kartoju, ieškau bendraminčių poros, arba trijų porų, turi būti lyginis porų skaičius (taip bus ir patogiau ir pigiau). Taigi, kelionės pradžia ištikrūjų nėra palankiausia data studentams - apie birželio 10 dieną (egzaminai). Bet dėl tokios kelionės daug ką galima atidėti.
Susidomėję rašykite, padiskutuosime.