Kelių metrų kaina

Kelių metrų kaina
logo 2001 Birželio 24 d. 22:58, F-1.lt
Šiandien, pirmą kartą šį sezoną, abu "Williams" bolidai kirto finišo liniją. Kolumbietis Juanas Pablo Montoya atvažiavo antras, o jo komandos draugas Ralfas Schumacheris - ketvirtas.
Nežinia, kaip būtų BMW komandai pasibaigusios šios lenktynės, jei Ralfas nebūtų buvęs nubaustas 10 sekundžių sustojimo boksuose bauda. Vokietis, tuo metu važiavęs antroje vietoje, buvo priverstas papildomai sustoti boksuose dėl to, kad pirmojo planinio sustojimo metu, išvažiuodamas iš boksų, kirto baltą, jų ribą žyminčią liniją. Jaunasis Schumacheris lenktynių metu sparčiai vijosi pirmaujantį brolį ir visai tikėtina, kad ši bauda kainavo jam ne tik antrąją vietą, bet gal net dar vieną pergalę.
"Aš labai nusivylęs - juk galėjau nugalėti daugybės savo fanų akivaizdoje. Tačiau dabar tenka susitaikyti su ketvirtąja vieta. Išvažiuodamas iš boksų aš žiūrėjau į galinio vaizdo veidrodėlius, stebėdamas bolidus už savęs, o ne liniją. Belieka priimti bausmę." - kalbėjo Ralfas.
Komanda rezultatais patenkinta, tačiau jau kitose lenktynėse stengsis pasirodyti dar geriau. Jų tikslas - antroji vieta konstruktorių taurėje.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0