Kiek dar FA kraus KR

2014 Liepos 06 d. 16:42

speju, vel Honeywell turbina nelaiku uzpute (kaip Kanadoje), kad sienoje atsidure? www.thengivememorepower.com

2014 Liepos 06 d. 17:51

Kiek jau? 10:0? Nors istikruju, visciukus skaiciuosim rudeni, dar jis sugris ir uzkraus!

2014 Liepos 06 d. 18:00

Jėzau, šiandien dirty spaniardas parodė kokį skardų balsą turi! Tiek klykė, tiek rėkė, kad kiti už trasos važiuoja, kai pačiam prieš tai primojavo juodai/baltų vėliavų. Massa jau padarė šitą klouną, dabar nevertasis 4x čempionas su blogiausiu pasaulį varikliu. Smagu žiūrėt tuos klyksmus net :) Ką jau kalbėt apie parkavimosi įgudžius. Nieko, gal išmoks dar.

2014 Liepos 06 d. 18:22

joo, atsistot i pozicija tokia, kad neduokdie komandos draugas neaplenktu starte ir vistiek buti aplenktam reikia tureti tobulojo talenta :D

2014 Liepos 06 d. 18:29

Skaudu man buvo matyti kaip mano favoritas alonzo liko padarytu Vettelio, kuris važiavo su lėtesniu bolidu. O tiek abu verkė dėl kiekvieno blogo pirstelejimo.

2014 Liepos 06 d. 19:23

slc> toli komandos draugas nuvaziavo? Ai rimtai, gi santanderis pamate kad dedasi nematyti dalykai (nu tipo, ICEMANAS triuskina antaki nuo pat pradziu) ir dave more power - ant tiek more, kad net nebesuprato kaip valfyt bolida, teisingai grizt i trasa ir rookie stilium issipiso i siena, susirinkdamas dar du pilotus. Aisku, cia ne rodiklis, gal kur yra statistika parodanti, kad KR niekuo nenusileido FA sitam etape?

2014 Liepos 07 d. 02:29

Sub7 nervai nelaiko, vis norisi pasiputoti. :D

2014 Liepos 07 d. 10:51

Yr lietuviska patarle: 'ilgai kroves dar pakraus'

2014 Liepos 07 d. 12:20

Gerbiamieji FA fanai, nekreipkit doug dėmesio į tokio genijaus postringavimus, bet atminkit, kad jūsiškių Xtremez ir Sub7 komentarai ne ką geresni. ;) O kalbant apie SV ir FA kovą, kortos buvo SV pusėje, visgi padangos šviežesnės. Kas liečia bolidų pajėgumą, sunku pasakyti, Ferraris greitesnis tiesiojoj, RedBullis posūkiuose, ko pasekoje su Ferrariu kogero lengviau lenkti, ypač jei abu bolidai rodo daugmaž tokį pat rato įveikimo laiką, tuo tarpu lenkti su RedBull nėra taip lengva, net jei rato laikas su Bulliu geresnis visa sekunde. Anyway, kova buvo graži, bet abu verkė kaip mergaitės.

2014 Liepos 07 d. 20:56

Misiulis> nezinau kodel sitoje temoje bandai nukrypti i kazkokio ten Vettelio kovas, bet RedBulis + DRS yra geriau tiesiojoje negu Ferraris be DRS. O posukiuose ypatingai geriau. O dar sviezios padangos - dar geriau. Ilgai vargo Vettelis, oj ilgai...galima tik isivaizduoti kas butu buve jeigu Alonsas sedetu tame Redbulyje o Vettelis - tame Ferraryje. Du posukiai ir baigta. Na bet nenukrypkim i sona. Cia apie viena idomiausiu sezono kovu eina kalbos, apie FA vs KR. Laukiam kol Raikis apsipras su bolidu, kaip pats sakei, ir tada bus idomiu kovu.

2014 Liepos 08 d. 01:01

Gerbiamieji, šitas sakinys "galima tik isivaizduoti kas butu buve jeigu Alonsas sedetu tame Redbulyje o Vettelis - tame Ferraryje. Du posukiai ir baigta" tik įrodo tokių fanatikų idiotizmo lygi, todėl rekomenduoju su jais net nesivelti į diskusijas, nes su tokio lygio "gerbėjais" diskusija yra neįmanoma, šie žmonės gyvena savo susikurtame fantazijų pasaulyje ir kažkokie teiginiai, statistika ar faktai jiems niekada nieko nereiškia, jei jie nėra palankūs.

2014 Liepos 08 d. 08:28

Misiuli> idomiausia tai, kad 'sitie zmones', dar pries sezono pradzia sake, kad Raikis gaus nuo Alonso trumpai ir aiskiai. Ir kaip matome dabar - buvo visiskai teisus. Taigi gal ne jiems, o tau, reiktu susikalibruoti suvokima apie F1 ir pilotu pajegumus? Nes kolkas stumi i sona tu, o ne kiti. (:

2014 Liepos 08 d. 13:34

Įdomi ta formulė. Praeitais metais Kimis su vidutinišku Lotus darė alonzo, kuris turėjo greičiausią Ferrari. O šiais metais vairuodamas tą patį atsilieka.

2014 Liepos 08 d. 14:24

Genijau> vairuoja greiciausia Ferrari, o taskais nuo FA atsilieka beveik 5 kartus? Tai kas cia darosi?

2014 Liepos 08 d. 18:26

Man tai juokingiausia tai, kad Sub7 ir ypač Extremez tiki tuo ką jie patys sako. :D

Beje, jei jau vaizdas šį sezoną lauktas, tikėtasir visiškai normalus, tai jūs tik pagalvokit kokio prasto lygio pilotas yra Grosjeanas ir kokio pajėgumo buvo "Lotus" bolidas. Su tokiu bolidu Lewisas ir Sebas būtų turbūt nesunkiai laimėję čempionatus, o Fernando turbūt ir į žvaigždes nuskrietų. :)

2014 Liepos 08 d. 19:06

''Kimi on partnership with Alonso: "It's fine, he's fast, he's one of the best in the world so obviously he's been faster than me; I would be more surprised if I would be faster because of the issues we are having. But I know when I get things how I want I can fight with him but that's not the issue. He's a nice guy, experienced guy, so we have no problems."
Kimis sugeba bendradarbiauti su Alonzu be pykčių, dar vienas įrodymas, kad jis nėra problematiškas asmuo, o kaip tik toks polite stiliaus žmogus. Visokiems subseptintiems ir ekeretrymezams vertėtų to pasimokyti.

2014 Liepos 08 d. 19:26

malcov>> Geras straipsniukas, labai gerai pakalbėta apie pull-rod NEnaudinguma Kimiui.

2014 Liepos 08 d. 20:42

indeed

2014 Liepos 08 d. 21:00

Misiulis>>> Tai apsurdiška su tokiu kaip Xtrymesu diskutuoti. Po kiekvienų lenktynių paskaitai kokias arijas jis Fernandui suokia. Nieks ir nesako, kad Fernandas blogas. Nuostabus pilotas. Ir krauna Kimiui kaip turi būt. Na ferrari nemoka dirbti su abiem pilotais. O Kimis irgi kaltas, kad negali greitai prisitaikyti prie situacijos.
O toks kaip Xtrymez tai jaučiu ir įsivaizduoja, kad Fernandas, jei turėtų Red Bully tai gal dėtų ir Mersus. ten apsurdiška su juo ką diskutuoti. pradžioj bandžiau kažką kalbėt, Bet toki kaip sub ar jau mano minėtasis nieko negirdi. Jiems Ferdis dievas, o Kimis Massos lygio latras. Nu ok. tebūnie

2014 Liepos 08 d. 22:13

"Since 2012, Ferrari decided to develop their cars on the basis of a PULL-ROD SUSPENSION, something that was abandoned by teams at the end of 2010" Yeah right.... tai niekas pull rod nebenaudoja tik Ferrariai? Nuo 2009 visi pradėjo į galą pull rod dėt, tik Ferrariai 2012m. ir į priekį įdėjo.
Lotusai praeitam sezone taip pat naudojo tokią pakabą, tik gale, ar tada kas rašė kokia netinkama ši konstrukcija Raikonenui?

2014 Liepos 09 d. 09:28

nekiskit tos pakabos ir kitu bolido dalyku. Alonsui kazkodel tiko ir Hamiltono bolidas McLarene, ir Massos bolidas Ferrari, ir Trullio bolidas Renault? Alonso niekada nenaudojo bolido, pakabos ar vairo koloneles kaip excuse - he just drives. Ferrari nepadarys Kimiui kito bolido kaip ir nedarys bolido pagal jo igeidzius, jei tai kenks Alonsui. Metas ieskoti kompromisu Raikkonenui ir prisitaikyti

2014 Liepos 09 d. 09:48

Klepsidra >> Pala, gal nepradedam sau prieštarauti. ;) Jei jau Alonso toks, kad jam tinka bet koks bolidas ir gali prisitaikyti prie bet kuriam pilotui sukurto bolido, tai kodėl tada Kimiui nesukurti "Ferrari" bolido, o Fernando jau prie jo prisitaikys, juk jis tai geba. Taip išlošia Kimis, važiuoja geriau, taip išlošia ekipa, geresni abiejų pilotų rezultatai, taip nieko nepraranda Alonso, nes jam jokio skirtumo kurio piloto bolidą vairuoti. Pats tą pasakei. ;)

O jei rimtai, tai nelygink 2003 ir 2007 metų su dabartiniais. Technika tapo gerokai sunkiau perprantama, nei tais laikais, o ir Fernando nemanau, kad sėdo į pilnai ruoštus Trullio ir Hamiltono bolidus. Ką jau kalbėti apie "Ferrari", 2010 metų bolidas turbūt buvo išvis ne pagal brazilo įgeidžius. Kviečiantis tokį gerą pilotą kaip ispanas ir dar "ne tuščia", sodinti jį į kažkokio brazilo bolidą? Ne, "Ferrari" ir manau bet kokia kita ekipa, to tikrai nedarytų. :)

2014 Liepos 09 d. 10:43

manau perdaug nueinat i fantazijas su bolidu kurimu vienam pilotui ir tiek. be abejo, kad nelyginsiu su 2003 ar 2007, nes tai yra palanku Alonso - lyginkim tik su tuo, kas paranku Raikkonenui.

2014 Liepos 09 d. 18:14

Turun Sanomat: The problem in the car is its fundamental design, one piece of the puzzle is push rod suspension and the suspension generally. Its too lazy and not stiff enough for Kimi. Its so big,they cant change it because they should change the whole car. Add that to the tyres that do not favour Kimi as Vettel either, he has similar problems with the tyres, but Red Bull is better behaving car than Ferrari overall. Third point is, I heard Kimi said to a friend the car is totally made for Alonso.

2014 Liepos 09 d. 19:30

‪Turun Sanomat‬: First I have to say. ‪#‎Kimi‬ has indeed changed his driving style, they said its the one way to try to cope with this car, and he has changed it specially towards Alonso's style. But as itsn't his natural style, as itsn't any Finns natural style because these roads here make you love more oversteery cars than understeery, he suffers a few tenths especially in quali trim. In his accident it was clear to see, the car just didn't turn, itsn't as he came too fast into it, he was in line with others.

2014 Liepos 10 d. 13:23

Turun Sanomat yra objektyvumo virsune. svarbiausia dalis: "Third point is, I heard Kimi said to a friend the car is totally made for Alonso. " - made my day. laukim, kol Ferrari pagamins bolida totaliai perspektyviam Kimiui (neskaitant visu bandymu jam padeti ir pritaikyti bolida ir jo reguliavimui). meanwhile gal ir is Marca ka nors imeskim, kad objektyviau butu?

2014 Liepos 10 d. 16:22

nuno>> sutinku, dėl šališkumo, bet tiesos vistiek yra, kas dėl tamstos išsakyto (neskaitant visu bandymu jam padeti ir pritaikyti bolida ir jo reguliavimui)atsakymas: The problem in the car is its fundamental design, one piece of the puzzle is push rod suspension and the suspension generally. Its too lazy and not stiff enough for Kimi. Its so big,they CANT CHANGE it because they should change the WHOLE CAR. Nieko ferrari nepritaikys Kimiui, bolido specifika neleidžia to padaryti, o ir kitų metų sezonui nemanau, kad taikys jį pagal Kimio poreikius.

2014 Liepos 10 d. 16:55

as pilnai sutinku, kad komanda turi duoti toki bolida, kuris turi platu reguliavimo spektra ir abu pilotai galetu rinktis pagal savo poreikius, bet tai yra idealus atvejis

2014 Liepos 11 d. 00:58

būsiu tas kuris atsakys į diskusijos klausima "Kiek dar FA kraus KR?" o gi FA kraus tol, kol KR nepradės krauti FA

2014 Liepos 11 d. 15:02

Karaliux>> apsimetus, kad rašei rimtai, atrodytų, kad, tavo nuomone, viskas priklauso tik nuo KR - kada jau jis užsimanys krauti, FA jau nieko nebegalės padaryti. Ne viskas taip paprasta :)

2014 Liepos 11 d. 22:18

kimis nemotyvuotas, kai neturi gero bolido, jis nemoka isspausdi sh is vasko, jis tiesiog vaziuoja savo malonumui ir tikriausiai del pinigu. Vaziuoja jis panasiai, kaip mes daugelis einam i darba del tos priezasties, kad gaut alga. Jo dienos f1 suskaiciuotos, liko metai, max 2. Nera ko cia lyginti FA su KR, vietoj KR reikejo jauna, perspektyvu lenktynininka paimti. Kaip padare tai redbull, jie saunuoliai ir rezultatas iskart 180 laipsniu kitoks nei pas ferrari. Na, nebent nezinom mes ferrario tikslu, gal jie labaiu marketingu uzsiima ar pan. :))

2014 Liepos 12 d. 10:27

Kraus iki paties viršaus. Pats Kimis tai pripažino.

2014 Liepos 19 d. 20:48

sio kvaloje skaitau raikis neblogai suvaziavo, dar aisku jam nepasieke, o gal komanda specialiai isleido pries kazkuri is tora rosa, kai jam buvo paskutinis lapas ir raikis nebegalejo pagerint, nu galejo ant top10. taigi raikis pasirode labai gerai. gales parodyti skila kaip uzlaikyti Liujisa, tik ar ilgai uzlaikys

2014 Liepos 19 d. 21:12

MegaFU > stipriai smirda nuo tamstos. Issikratyk

2014 Liepos 19 d. 22:32

Kad ferdis suka i kaire

2014 Liepos 19 d. 22:36

AF1 > santanderyje galioja kitos taisykles, o juk raikis "uz tikra kova" , o ka santanderiui ziurint, negali duot "tikros kovos" ? :)

2014 Liepos 19 d. 22:59

epizodas matosi cia
http://www.youtube.com/watch?v=mWCF8GXFo1I

apie viska pagalvojo santanderis :) nuotraukoje taip pat pilna santander parasyta, kaip ir visame video. santander panoreje ir siame puslapyje galetu prirasinet santander, taciau uz juos ta padaro kiti rodydami nuotraukas

TOP naujienos

F-1.lt pulsas