Kinijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

Kinijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
logo 2015 Balandžio 10 d. 10:43, Daimler
Lewisas Hamiltonas ir antrosiose Kinijos GP lenktynių treniruotėse buvo greičiausias, ratą įveikęs per 1:37.219 sek.
Antras buvo 0.443 sek. nuo lyderio atsilikęs „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. „Red Bull“ atstovaujantis Danielis Ricciardo parodė trečią rato įveikimo laiką, nuo L. Hamiltono atsiliko kiek daugiau nei 1 sek.
Ketvirtas buvo kitas „Ferrari“ lenktynininkas S. Vettelis. Penktas liko N. Rosbergas, tiesa, vokietis įveikdamas greitąjį ratą paskutiniame posūkyje padarė gana grubią klaidą, kuri kainavo nemažai laiko.
Šeštą rato įveikimo laiką užfiksavo Daniilas Kvyatas. „Red Bull“ pilotas vėliau užsidegus, o netrukus ir dingus stabdžiams, treniruotes baigė už trasos ribų.
[gallery id=1119 rand=rand]
Toliau rikiavosi Valtteri Bottas, Felipe Nasras bei Romainas Grosjeanas, nuo lyderio atsilikę atitinkamai 1.6, 1.8 ir 1.9 sek. Dešimtas buvo Jensonas Buttonas, suteikdamas nemažai vilčių, kad „McLaren“ ekipa šį savaitgalį galės pakovoti bent jau dėl patekimo į antrąją kvalifikacijos dalį.
Treniruotės buvo sustabdytos po to, kai Felipe Massa nesuvaldė bolido tiesiosios gale ir dideliu greičiu išlėkė iš trasos. Laimei, brazilui pavyko išvengti smarkesnio kontakto su barjerais. Incidentą, panašu, sukėlė sugedusi ar neteisingai suveikusi stabdžių sistema.
[rezultatai id=3 dalis=fp2]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0