Kinijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2 (59)

Kinijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
logo 2015 Balandžio 10 d. 10:43, Daimler
Lewisas Hamiltonas ir antrosiose Kinijos GP lenktynių treniruotėse buvo greičiausias, ratą įveikęs per 1:37.219 sek.
Antras buvo 0.443 sek. nuo lyderio atsilikęs „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. „Red Bull“ atstovaujantis Danielis Ricciardo parodė trečią rato įveikimo laiką, nuo L. Hamiltono atsiliko kiek daugiau nei 1 sek.
Ketvirtas buvo kitas „Ferrari“ lenktynininkas S. Vettelis. Penktas liko N. Rosbergas, tiesa, vokietis įveikdamas greitąjį ratą paskutiniame posūkyje padarė gana grubią klaidą, kuri kainavo nemažai laiko.
Šeštą rato įveikimo laiką užfiksavo Daniilas Kvyatas. „Red Bull“ pilotas vėliau užsidegus, o netrukus ir dingus stabdžiams, treniruotes baigė už trasos ribų.
[gallery id=1119 rand=rand]
Toliau rikiavosi Valtteri Bottas, Felipe Nasras bei Romainas Grosjeanas, nuo lyderio atsilikę atitinkamai 1.6, 1.8 ir 1.9 sek. Dešimtas buvo Jensonas Buttonas, suteikdamas nemažai vilčių, kad „McLaren“ ekipa šį savaitgalį galės pakovoti bent jau dėl patekimo į antrąją kvalifikacijos dalį.
Treniruotės buvo sustabdytos po to, kai Felipe Massa nesuvaldė bolido tiesiosios gale ir dideliu greičiu išlėkė iš trasos. Laimei, brazilui pavyko išvengti smarkesnio kontakto su barjerais. Incidentą, panašu, sukėlė sugedusi ar neteisingai suveikusi stabdžių sistema.
[rezultatai id=3 dalis=fp2]

Komentarai (59)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
| 04/11 08:07 Atsakyti
Laikas joks nefiksuotas, reiskia buvo problemu.
| 04/11 08:06 Atsakyti
P3 rezai: HAM, ROS, VET, RAI, RIC ... ALO PASKUTINIS
Hacpatb
| 04/11 00:31 Atsakyti
Atlas Godd: sakyčiau pigi statistika, kokią nuolat naudoja ir šio portalo heiteriai. Hamiltonas ano sezono gale negedo, nedarė klaidų, laimėjo daugumą kvalifikacijų. Galvoju dabar ir sunkiai galiu prisiminti, kad Rosbergas aną sezoną būtų pasivijęs Hamiltoną ir aplenkęs. Ir tokių užtikrintų lenktynių, kad kolega negalėtų prisivyti nelabai buvo. Laimėdavo lenktynes, kai Hamiltonas turėdavo techninių problemų arba kai startuodavo iš pole ir Hamiltonas jo nesugebėdavo aplenkti. Nemanau kad taisyklių pakeitimai atėmė iš jo pranašumą.
malcov
| 04/10 23:56 Atsakyti
Rokas1> Alonzas yra labai, labai universalus, jam betkoks bolidas tinka, Kimis toks nera, taciau kai Kimis dabar turi bolida kuris jam tikrai, manau mestu challenge rimta Alonzui, nes praejusiais metais negalejo savo galimybiu atsjleist prie jam netinkancio bolido. Na galbut ir laimetu Alonzas, bet tikrai ne kiekviename etape kaip tamstele teigi.
lordas kechelis
| 04/10 22:37 Atsakyti
evbi >> rosbergas su mediumu vare
montoyja
| 04/10 22:37 Atsakyti
cis visi kalba apie uzsuktus ciaupus, bet man ydomu ka tada snekes heiteriai kai maclaren darys mersus.
Sajan Minde
| 04/10 22:29 Atsakyti
Kai buttonas gerai varo:)
Atlas Godd
| 04/10 22:27 Atsakyti
Labai įdomu, kad sky komentatoriai, kaip ir tarp kitko prisiminė, jog po to, kuomet uždraudė taisyklės perduoti lenktynininkui tam tikrą informaciją radio ryšiu, rosbergas nuo to laiko pelnė tik vieną pergalę.
| 04/10 22:04 Atsakyti
Kažkada redspydą pavadinau amsinčia bolonke...tiesiog jis man į tą padarą patapo panašus...žiūriu per kelis metus niekas nepasikeitė, koks buvo amsintojas lojikas toks ir liko
Klepsidra
| 04/10 20:34 Atsakyti
evbi> rimtu veidu raso red_speed. Ir taip po kiekviena naujiena.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas