L. Hamiltonas baiminosi, kad nepasikartotų Silverstoune vykusių lenktynių scenarijus

L. Hamiltonas baiminosi, kad nepasikartotų Silverstoune vykusių lenktynių scenarijus
logo 2020 Rugpjūčio 30 d. 20:00, Daimler AG

Pergalę Belgijoje iškovojęs „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas neslėpė, jog lenktynių pabaigoje truputi baiminosi, kad nepasikartotų Silverstoune vykusių varžybų scenarijus, kuomet paskutiniame rate prakiuro viena iš jo bolido padangų.

Britas Spa trasoje iškovojo penktąją pergalę sezone ir persvarą prieš artimiausią varžovą lenktynininkų įskaitoje padidino iki 47 taškų.

„Mercedes“ pilotas savo pirmą ir vienintelį sustojimą atliko 11-ame rate, tad su kietos sudėties padangų komplektu turėjo įveikti 33 ratus. Varžybų pabaigoje sportininkas baiminosi, kad nepasikartotų Silverstoune vykusių lenktynių scenarijus.

„Buvo kelios nemalonios akimirkos, tad lenktynės nebuvo pačios lengviausios. Užblokavau ratus penktame posūkyje, todėl vėliau jaučiau vis didėjančią vibraciją. Tada vėl užblokavau ratus paskutiniame posūkyje. Padangų darbinė temperatūra vis krito. Nepriklausomai nuo to kiek spaudžiau, ji vis krito“, - pasakojo L. Hamiltonas.

„Lengva nebuvo, bet viskas susiklostė gerai. Truputi baiminausi, kad nepasikartotų Silverstoune vykusių lenktynių scenarijus, kuomet prakiuro padanga. Panašu, kad dar buvo likę nemažai gumos, tad turbūt viskas buvo gerai.“

L. Hamiltono teigimu, lyderio poziciją po starto jam padėjo išsaugoti vėjo gūsis, kuris labiau sutrukdė ne jam, o komandos draugui Valtteri Bottui.

„Tas vėjo gūsis, jis man buvo naudingas. Manau, kad dėl jo Valtteri turėjo atleisti akseleratoriaus pedalą. Nežinau ar jis tikrai atleido ar ne, bet po to sekusioje tiesiojoje jis buvo nepakankamai arti.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas