L. Hamiltonas: nesitikėjome kovoti dėl „pole“ pozicijos

L. Hamiltonas: nesitikėjome kovoti dėl „pole“ pozicijos
logo 2021 Lapkričio 07 d. 01:03, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas prisipažino, kad nesitikėjo, jog Meksikoje surengtoje kvalifikacijoje jo atstovaujama „Mercedes“ greičiu pranoks „Red Bull“ ir iškovos pirmas dvi startines vietas.

Treniruočių metu „Mercedes“ sportininkai nuo pagrindinių varžovų atsilikinėjo daugiau nei puse sekundės. Bet kvalifikacijoje greičiausi buvo būtent „Mercedes“ lenktynininkai. Valtteri Bottas iškovojo „pole“ poziciją, o L. Hamiltonas liko antras, už savęs palikęs savo pagrindinį varžovą kovoje dėl čempiono titulo Maxą Verstappeną.

„Vienu metu jie buvo šešiomis dešimtosiomis, o po to keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis greitesni. Nežinau kas nutiko, bet kvalifikacijoje mūsų tempas buvo geresnis. Esu šokiruotas, kaip ir visi kiti, bet tikrai patenkintas tokiu rezultatu“, - sakė L. Hamiltonas.

Nepaisant iškovotos antros vietos, britas teigė, kad kvalifikacijos metu nebuvo patenkintas bolido balansu.

„Nesvarbu ką darėme, kad pagerintumėme bolidą, mes negalėjome taip stipriai sumažinti atsilikimo. Tai buvo tikrai šokas. Žinoma, esu patenkintas rezultatu. Buvau patenkintas bolidu trečioje treniruotėje, o prieš kvalifikaciją atlikome nedidelius pakeitimus. Bet kvalifikacijoje pilotuoti bolidą tikrai nebuvo malonu.“

„Nuvilia tai, jog viskas taip gavosi. Praleidau nemažai laiko su inžinieriais... galbūt man reiktų mažiau į visą tai kištis, nes kai taip nutinka, viskas pakrypsta į blogąją pusę. Kvalifikacijos metu ne kartą užblokavau ratus, tad turėjau atlikti tam tikrus pokyčius ant vairo. Iki šiol to neteko daryti viso savaitgalio metu. Keista situacija, bet tikiuosi, kad lenktynių metu bus geriau.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas