L. Hamiltonas nusivylęs atsilikimu nuo lyderių

L. Hamiltonas nusivylęs atsilikimu nuo lyderių
logo 2022 Balandžio 08 d. 20:53, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas neslepia nusivylimo atsilikimu nuo lyderių.

Britas antrąsias treniruotes Melburno trasoje baigė tik tryliktas, pusantros sekundės atsilikęs nuo geriausią rezultatą užfiksavusio „Ferrari“ atstovo Charleso Leclerco.

„Mes tiesiog nieko negalime padaryti. Bet yra kaip yra“, - po važiavimų sakė L. Hamiltonas.

„Bandai spausti, bandai vytis ir net įveikęs gana neblogą ratą tu vis tiek atsilieki 1,2 sek. Būtent tai labiausiai nuvilia.“

L. Hamiltonas pridūrė, kad šių metų „Mercedes“ automobilis nelabai reaguoja į atliekamus nustatymų pokyčius.

„Kad ir kaip reguliuotume automobilį, didelių pokyčių nėra. Tai sudėtingiausias dalykas. Sėdi prie bolido vairo optimistiškai nusiteikęs,  vėliau atlieki tam tikrus pakeitimus, bet jokios pažangos nėra. Tad prieš antras treniruotes atlikome tam tikrus pakeitimus. Pirmoji treniruotė mums geriau susiklostė, o antroje buvo sunkiau. Tiesiog turime bolidą, kurį sunku tinkamai sureguliuoti.“

„Mercedes“ turi problemų su šių metų automobiliu nuo pat sezono pradžios. O anot George‘o Russello, situacija Australijoje dar prastesnė.

„Čia automobilis šokinėja labai stipriai. Sudėtingiausia devintame posūkyje. Bet dabar turime susitaikyti su situacija“, - sakė G. Russellas.

„Galbūt nėra viskas taip blogai. Turime giliau pasikapstyti po surinktus duomenis ir pasistengti geriau suprasti. Kol kas išbandėme įvairius automobilio nustatymų variantus, bet rezultatas buvo toks pat. Turime išsiaiškinti kas nutiko ir išspręsti mus kamuojančias problemas.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794