L. Hamiltonas: po tragiškos kvalifikacijos - pergalė lenktynėse neįmanoma

L. Hamiltonas: po tragiškos kvalifikacijos - pergalė lenktynėse neįmanoma
logo 2021 Gegužės 22 d. 18:19, Daimler AG

Septynis kartus laimėjęs F-1 čempionatą, o šiais metais siekiantis aštuntojo čempiono titulo „Mercedes“ pilotas šiandien vykusioje kvalifikacijoje liko 7-as. Paskutinį kartą tokia startine pozicija lenktynėse britui teko tenkintis 2018-iais Vokietijoje vykusiose lenktynėse. 

Paklaustas, kas lėmė tokį pasirodymą ir kaip vertina savo galimybes kovoti dėl pergalės rytoj vyksiančiose lenktynėse, L. Hamiltonas atsakė: 

„Ketvirtadienį viskas atrodė kontroliuojama, bolide jaučiausi pakankamai gerai. Šiandiena atlikome kelis pakeitimus nustatymuose ir patirtis bolide buvo tragiška. Be abejo, turime įvertinti surinktus duomenis, bet iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad sukibimas su trasos danga buvo labai prastas. Bandžiau daryti viską, ką galiu, bet nieko padaryti nepavyko."

„Tragiška diena su prastu rezultatu. V. Botto rezultatas buvo geresnis, todėl drąsiai galima sakyti, kad jis sugebėjo geriau išnaudoti automobilio turimą potencialą. Bet tai nekeičia fakto, kad šiandien trasoje turėjome nemažai problemų.“ 

„Šioje trasoje aplenkti - beveik neįmanoma. Šeštadienis yra ta didžioji diena, kuri viską lemia Monake, dėl to pergalė rytoj - mums nepasiekiama. Laukia labai ilga popietė trasoje. Ir, potencialiai, ne pati įdomiausia. Manau, kad mažiausiai ko galėtume tikėtis - finišuoti bent septintiems. Be abejo, turėsime bandyti ir kilti pozicijomis aukštyn.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 44
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392