L. Hamiltonas: sprendimas diskvalifikuoti - sukrečiantis

L. Hamiltonas: sprendimas diskvalifikuoti - sukrečiantis
logo 2021 Lapkričio 13 d. 23:32, Daimler AG

Penktas sprinto kvalifikacijoje finišavęs Lewisas Hamiltonas teigia, kad sprendimas diskvalifikuoti jį iš kvalifikacijos buvo „sukrečiantis“.

Dėl techninio reglamento nusižengimo teisėjai diskvalifikavo L. Hamiltoną ir atėmė iš jo vakar kvalifikacijoje iškovotą pirmą startinę poziciją. Startavęs iš rikiuotės galo, britas sugebėjo sprinto kvalifikacijoje finišuoti penktas.

L. Hamiltonas pripažino, kad buvo sunku susitaikyti su teisėjų sprendimu, tačiau tuo pačiu jį tai motyvavo geriau pasirodyti sprinto kvalifikacijoje.

„Buvo tikrai sunku“, - sakė L. Hamiltonas.

„Kol komanda dirbo toliau, bendravo su teisėjais, aš stengiausi susitelkti į savo darbą su inžinieriais, palaikyti aukštą mechanikų moralę ir negalvoti apie kitus dalykus. Žinoma, priimtas sprendimas buvo sukrečiantis. Tačiau negali leisti, kad tokie dalykai tave stabdytų, reikia nenuleisti galvos, turi judėti toliau. Taigi, susikoncentravau į tai, ką galiu padaryti ir tiesiog atidaviau viską.“

Nors L. Hamiltonas sprinto kvalifikacijoje finišavo penktas, už pakeistą variklį, jam bus skirta 5 starto pozicijų bauda, todėl San Paulo GP lenktynes turės pradėti ne iš 5-os, o iš 10-os pozicijos.

„Mercedes“ lenktynininkas prisipažino, kad prieš prasidedant varžyboms nežinojo, kiek aukštai rikiuote jam pavyks pakilti.

„Tiesą sakant, net neįsivaizdavau. Nebuvau nusistatęs ribos ar maksimalaus rezultato. Prieš mums išvažiuojant į apšilimo ratą, galbÅ«t ir pagalvojau apie galimybę pakilti iki 10-os. Tiesiog galvojau apie tai, jog turiu pasistengti pakilti kuo aukšÄiau. Mano tempas buvo labai geras ir aš naudojau įvairius nustatymus, susijusius su degalais. Žinote, negali pasiduoti, reikia stengtis pasiekti kuo geresnių rezultatų.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau
„Interlagos", San Paulo
Trasa: „Interlagos", San Paulo (Brazilijos GP)
Ilgis: 4,309 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas