L. Hamiltonas: „Toro Rosso“ padeda „Red Bull“ (50)

L. Hamiltonas: „Toro Rosso“ padeda „Red Bull“
logo 2011 Gegužės 27 d. 08:16, Toro Rosso/Getty Images
„McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas apkaltino „Toro Rosso“ lenktynininkus, tariamai Ispanijos GP lenktynėse kliudžiusius jam kovoti su „Red Bull“ atstovu Sebastianu Vetteliu.
„Tokių dalykų neturėtų būti, nes juk jie neturėtų elgtis kaip dukterinė komanda, ar ne? Kartais šie autsaideriai, ypač „Toro Rosso“, padėdavo padidinti atstumą tarp mūsų“, - pareiškė britas.
„Praėjusiose lenktynėse tikrai to pasitaikė. Jie netikėtai atsidurdavo mano kelyje, padidindami atstumą. Tai buvo ideali situacija Sebastianui – jis buvo praleidžiamas, o aš ne“, - dėstė sportininkas.
„Jei taip tęsis ir toliau, tuomet tai turėtų būti baudžiama. Tikiuosi, kad teisėjai tai mato. Esu tikras, kad jie atliks savo darbą“, - pažymėjo jis.
„Toro Rosso“ pilotais skundžiasi ir „Red Bull“ žvaigždės?
Pagrindinei „Red Bull“ komandai vadovaujantis Christianas Horneris tik pasijuokė iš tokių L. Hamiltono pareiškimų.
„Patikėkite, „Toro Rosso“ lenktynininkai tokių skundų išgirsta ir iš mūsų pilotų. Užtenka priminti praėjusių metų lenktynes Abu Dabyje, kas tuomet nutiko Markui Webberiui“, - priminė čempionų atstovas.
„Taigi, tarp komandų tikrai nėra jokių susitarimų. Jie veikia visiškai nepriklausomai. Nėra jokių vieniems ar kitiems padedančių gudrybių“, - pabrėžė jis.
„Toro Rosso“: tokie kaltinimai – absurdiški
Įtarimus neigė ir nuo 2006 m. „Red Bull“ koncernui priklausančios ir dukterine komanda laikomos „Toro Rosso“ stovykla.
„Kai prieš praėjusį sezoną buvo uždrausta dalintis bet kokia technine informacija, sustojo bet koks bendradarbiavimas“, - sakė šios ekipos atstovas spaudai.
„Taigi, užuominos, esą mes ką nors sulaikome „Red Bull“ naudai, yra absurdiškos ir bereikalingos“, - pridūrė jis.

Komentarai (50)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Misiulis
| 05/28 17:29 Atsakyti
liuks sdds ir MIRKA komentarai.
1_Protingas
| 05/28 16:15 Atsakyti
Mirka > pradžio nenusileido, jei neskaityt kad vienas pirmose vietose o kitas antrose važiuodavo - bet šiaip tai jo, Hamis pasirodė stipriai. Bet kai pasirodė, kad reikės stabilumo iki sezono galo ir Alonzą įveikt bus sunku, tai prasidėjo toki myščiojimai - Vengrijos epopėjos ir vėlesnės ašaros ant Deniso krūtinės. Nu o kiek iš tikro nusileido pasirodė pačiam gale sezono. Kadangi bet kokia kaina ir net šumio stilium norėjo būt pirmas su Denisu, nusileist teko priešininkams - nu čia Denisui spręst kas geriau - ar Hamis ar ferariai, bet sezono pradžia dar ne viskas - išlaikyti stabilumą irgi reikia pastangų....
MIRKA
| 05/28 11:37 Atsakyti
Pasnekejai :DDD Hamis jau pirmam sezone nuo Alonzo nieko nenusileido. Buvo daug priverkta, priasarota, veliau net duomenys apie MCL > Ferrari surinkti kazkokiam tikslui :))). Taip kad baik mysciot su savo tuo Alonsitu, nes atrodo busi apsilankes pas ta pacia bureja cigonu tabore, kuri kai kuriems cia komentatoriams prakisineja geri 2 uz vieno kaina + big pack :DDD Jei galima butu is tiesu lyginti siuos pilotus, tai labiau butu toks sulyginimas: -0,6s vs 130 proc. Matematiskai tai nelyginami dalikai, o tiesiogiai - sie pilotai yra skirtingi ir juos tiesiogiai lyginti gali tik padaugines... Uz ka sirgti tai jau kitas klausimas, kuris ir vertas diskusiju. Vienas turi greiti + rizika, antras greiti + logika. Kam kas prie dusios, ta ir renkasi...
Fiero
| 05/28 09:42 Atsakyti
sdds>> ekspertai geriausiu laiko alonso (aisku tie ekspertai ne tokie kompetetingi, kaip sito tinklapio visaziniai), vettelis uz liuse klysta maziau, nes per karjera vettelis tikrai daug maziau suklydes, nei liuse, taigi geriausiu ji vadinti labai jau drasu... aisku kiekvienam geriausias tas uz kuri sergi, bet vien del begales nesamoningu ir vaikisku klaidu liuses sansai but geriausiu labai jau riboti, visgi dvi galimybes laimet titula issvaiste del savo nesamoningu klaidu, kai tuo tarpu kitiem jo konkurentam daugiau trukde gedimai... taigi jis toks pat geriausias f1, kaip beckhamas fudbole- eiline vadybiniku iskelta zvaigzdute, kurios tikslas daugiau reklama, nei sportas
obivan
| 05/28 00:00 Atsakyti
man patinka tai, kad paprastai po straipsniais apie Hamiltona buva bene daugiausiai komentaru. Nesvarbu, kad visai nemazai tu komentaru ***, kaip ir siuo atveju, bet tai parodo kad sis bicas turi charizmos.
sparcis
| 05/27 23:19 Atsakyti
Pats tu Hamasekas 1_D....
sdds
| 05/27 23:10 Atsakyti
Fiero> na jei tu iki šiol galvoji kad mclaren papirko glocka, tai tada su tavim nebelabai turiu apie ką diskutuot:( šiaip gali ginčytis kiek nori bet šiuo metu hamiltonas geriausias formulėje. taip pat labai geri yra ir alonso su veteliu (kad ir kaip jų nemėstu). o visi kiti tai panašaus pajėgumo lenktynininkai, kurių pasirodymas priklauso nuo bolido pajėgumo.
Misiulis
| 05/27 23:07 Atsakyti
Lewis.H> :DDD Nu tiksliai tu idiotas. Gerai, kad nesergu uz LH, butu geda, kad uz maniski serga tokie zmones.
schlosser
| 05/27 22:09 Atsakyti
hamiltonui tai nereikia verkti,jam padeda visi kas tik gali,aišku geriausiai važiuotu du ,o dar geriau vienas L-has
Bob_Marley
| 05/27 19:15 Atsakyti
Dalinasi ta informacija, nera labiau panasesniu bolidu savo proporcijomis, kaip Red Bull ir Toro Rosso.
×

TOP naujienos