L. Norrisas: apmaudu prarasti pergalę (15)

L. Norrisas: apmaudu prarasti pergalę
logo Rugsėjo 26 d. 18:04, McLaren F1

Sočyje „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas ilgą laiką pirmavo, bet kai paskutiniuose ratuose prasidėjo lietus, klaidingai pasirinko pasilikti trasoje ir dėl to prarado pergalę Rusijos GP etape.

Lando Norrisas: „Net nežinau, ką galiu pasakyti. Esu labai nusivylęs, jei negalima pasakyti kur kas stipriau. Mes nutarėme pasilikti trasoje, tai buvo mano pasirinkimas ir jis buvo klaidingas. Komanda sakė, kad reikia atlikti sustojimą ir pasikeisti į tarpines padangas, bet aš buvau linkęs pasilikti trasoje ir neatspėjau. Buvau įsitikinęs, kad su „slick“ padangomis man pavyks pasiekti finišÄ….

Negaliu teigti, kad ilga lyderystė šiose lenktynėse man duos daugiau pasitikėjimo savimi, bet man ir anksčiau jo netrÅ«ko. Šaunu, kad taip ilgai sugebėjau išsaugoti pirmąją vietą, bet rezultatas labai nuvilia. Dariau viską, ką sugebėjau, bet kai pradėjo krapnoti lietus, padariau kelias klaidas, tačiau sugebėjau Lewisą išsaugoti gale ir net truputį atsiplėšiau nuo jo. Na, o vėliau man labai nepasisekė. Kai Lewisas užvažiavo tarpinių padangų, „slick“ padangos dar leido tęsti kovą, man sakė, kad lietus nesustiprės ir sprendimas pasilikti trasoje tuo metu atrodė teisingas. Bet galiausiai pradėjo lyti labai smarkiai, nei mes tikėjomės ir man vis tiek reikėjo pasukti į boksus.

Apmaudu prarasti pergalę likus keliems ratams iki finišo. Mes buvome įsitikinę, jog veikiame teisingai, bet apsiskaičiavome. Esu patenkintas tuo, kaip komanda dirbo šÄ¯ savaitgalį, išskyrus sprendimus paskutiniuose ratuose“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 240
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2021 sezono taškai: 145
Komanda: McLaren Amžius: 21 m.
Plačiau

Komentarai (15)
Life
IP: 75ad139 | 09/27 11:11 Atsakyti
Kad jis neturėjo tos pergalės, plius ne koks gedimas pavedė, o pačio klaidos.
Misiulise
IP: 04bfab9 | 09/26 23:32 Atsakyti
Lmdlfr
09/26 23:16

Pernai, hamiui padanga silverstone plyso. Kas pralose pergale paklauses komandos stot? Maximas.

IÅ¡vis ne i tema pavyzdys. Komanda turi savo zmoniu aplink trasa, kurie raportuoja apie lietaus situacija is visu pusiu. Pilotas mato situacija tik toje vietoje, kurioje jis yra, tad dazniausiai kalbant apie sprendimus del padangu komanda disponuoja daugiau info ir turetu tureti upper hand. Kaip pernai redbulliai galejo turet info, kad Hamiui padanga sprogs? Esme ta, kad buvo kovojama del pergales siandien, todel McLarenams rankos drebejo, paliko viska pilotui, kai tuo tarpu PRO lygoj zaidziantys mersai labai aiskiai tiesiog liepe Hamiui stot.
Lmdlfr
IP: 3954eaa | 09/26 23:16 Atsakyti
Misiulise
09/26 19:19

Vat ir matosi skirtumas tarp komandu, kurios pasiruosusios kovot del pergaliu ir kurios ne. Mersai: “you pit now”. McLarenai: “what do you think…”

Pernai, hamiui padanga silverstone plyso. Kas pralose pergale paklauses komandos stot? Maximas.
Lee
IP: d589ae9 | 09/26 19:25 Atsakyti
Misiulise
09/26 19:19

Vat ir matosi skirtumas tarp komandu, kurios pasiruosusios kovot del pergaliu ir kurios ne. Mersai: “you pit now”. McLarenai: “what do you think…”

Na čia 50:50. Buvo gi etapas kur Hamis nepaklausė komandos, buvo pernai etapas kur Maxas nepaklausė komandos irgi ir berods laimėjo. Laisvai galėjo būti atvirkščiai, kai Lando pasuka į boxus, Hamis lieka ir tada visi kitaip kalbėtume koks Lando mldc ir koks košmariškas savaitgalias Hamiui. Įsivaizduok kaip sunku užleisti P1 (kad ir teoriškai) kai sieki savo pirmosios pergalės.
Misiulise
IP: 04bfab9 | 09/26 19:19 Atsakyti
Vat ir matosi skirtumas tarp komandu, kurios pasiruosusios kovot del pergaliu ir kurios ne. Mersai: “you pit now”. McLarenai: “what do you think…”
egis01
IP: b356cb1 | 09/26 19:13 Atsakyti
nesu specialistas, bet žiūrėdamas f-1 supratau - jeigu nori išlaikyti "status quo", kopijuoji varžovo taktika. jeigu ne tada žaidi "va bank" kas norrisui buvo visai nereikalinga.
rbz
IP: 6b0724a | 09/26 19:00 Atsakyti
Taigi aiskiai paklause nuomones apie padangas, taciau Lando atsisake ju.
Neliepe jam vaziuoti i boksus, nes tuo metu lietus buvo silpnas ir Hamiltonas dar vaziavo su tokiomis paciomis padangomis kaip ir Lando.
Tuo metu Lando jau vazinejo kaip karve ant ledo.
Lando pravaziavo ivaziavima i pitus, o Hamiltonas uzsuko pasikeisti padangu ir uzsuko i pitus tik po 2 ratu, nors galejo sekanciame rate ir butu lengvai laimejes antra vieta.
Lol
IP: 525f056 | 09/26 18:56 Atsakyti
Nu aš niekad nekomentuoju, bet jauna pilota teisti del padaryto klaidos mažu mažiausia žema ir juokinga, jūs tokie pikti žmonės čia susirinke, kad baisu, visi daro klaidas ir nera ko panikuoti, jaunas mokosi, tas pats Hamiltonas 7× ir ka siena ir pittuose mechanikas nutrenktas ir ši savaitgali, Vetelis feruose tragedija nors 4×, Alonzo piruetu išmušimu nepamirškim, Shumis 7x, kokiu klaidu darė ir patys žinot, gal tai kainavo pergalę, bet ir maklarenai seniai tam prieki buvo ir sprendimus aunkiau priimti, nei visad sedint prieki ir žinant ka daryt
kart
IP: ff4c1cb | 09/26 18:46 Atsakyti
fnatic
09/26 18:15

Čia nedovanotina klaida, nes ignorino Team radio, kai liepė stot. Jam išmokt dirbti su komanda reikia pirmiau, o paskui ir nugalėt sugebės su ja kartu.

Kurioje vietoje liepė stot? https://www.youtube.com/watch?v=x3YYpc6mqJc
žiūrim
IP: 4e15691 | 09/26 18:41 Atsakyti
Lando Norris
09/26 18:33

Dėkoju už palaikymą Kęstuti

:DDD
×

TOP naujienos