L. Norrisas: buvau pakankamai greitas ir galėjau kovoti dėl pergalės

L. Norrisas: buvau pakankamai greitas ir galėjau kovoti dėl pergalės
logo 2021 Rugsėjo 12 d. 19:30, McLaren F1

L. Norrisas, dažniausiai šiame sezone įveikdavęs gerokai daugiau patirties sukaupusį komandos draugą D. Ricciardo, vakar vykusiame sprinte ir šiandien vykusiose lenktynėse turėjo pripažinti komandos draugo pranašumą. Startavęs iš trečiosios pozicijos, jaunasis britas finišą pasiekė antras, į priekį praleidęs tik savo komandos draugą. 

„Mano prioritetas yra komandinis rezultatas. Nuo to momento, kai prieš keturis metus prisijungiau prie komandos, mes visą laiką kryptingai dirbdami siekėme tokio rezultato, kurį turime šiandien, todėl pirmiausia, labai džiaugiuosi dėl komandos ir Ricciardo pergalės.“

„Buvo sunku važiuoti „nešvariame ore“ iškart už Ricciardo ir Maxo, o tuo pačiu už savęs išlaikyti Lewisą ir tai padaryti man pavyko, todėl planas A buvo įvykdytas. Tai padėjo padaryti ir per sprinto lenktynes įgyta 18-kos ratų patirtis. Pirmajame rate po apsilankymo techninio aptarnavimo zonoje sugebėjau Lewisą aplenkti po to, kai jis buvo išsiveržęs į priekį. Nemanau, kad būtų pavykę iškovoti tokį rezultatą, kokį turime dabar, jeigu nebūtų to pavykę padaryti ir priimti tiek gerų sprendimų visų lenktynių metu.“

Paklaustas, ar norėjo, kad komanda būtų davusi leidimą lenktyniauti ir kovoti su D. Ricciardo dėl pirmosios vietos, britas atsakė:

„Be abejo, mes visi esame lenktynininkai ir norime nugalėti, esu tikras, jog šiandien buvau pakankamai greitas, kad būčiau galėjęs bent pabandyti įveikti Ricciardo. Aišku, dabar niekas negali pasakyti ar man būtų pavykę jį aplenkti ir ar mūsų kova nebūtų pasibaigusi taip, kaip Lewiso ir Maxo, todėl gavęs neigiamą atsakymą dėl galimybės lenktyniauti, džiaugiausi finišuodamas antras.  Galimybių kovoti dėl pergalių dar turėsiu ateityje“, – pridūrė L. Norrisas.


McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 87
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392