Lando Norrisas pirmąsyk po praeito sezono gali džiaugtis kažkokia apčiuopiame pergale su „McLaren“. Majamio sprinte jie buvo pirmi – britas užėmė pirmą vietą, o komandos draugas Oscaras Piastris buvo antras.
Po sprinto L. Norrisas sakė: „Labai smagu vėl būti mums ant aukščiausio laiptelio! Smagi diena mums. Buvo karšta, daug prakaitavau.
Spaudžiau, bandžiau atrasti tinkamą balansą tarp pedalo spaudimo bei bandymo būti atsipalaidavusiu. Geras savaitgalio startas, tačiau reikės viską padaryti iš naujo.“
„McLaren“ lenktynininkas taip pat buvo paklaustas, ar tikisi kokių bolido pokyčių sprinte.
„Greičiausiai, daug pokyčių neatliksime. Viskas kol kas veikė. Pakeisime tik kelis dalykus. Norėčiau, kad keletas dalykų būtų kitokie nei vakar, tai ir pakoreguosime.
Tikiuosi, kad turėsime daugiau ką pasiūlyti, tačiau esu tikras neatsiliks ir kiti. Nuleisime galvas bei toliau spausime“, – kalbėjo L. Norrisas.