L. Strollas: aš daug ko išmokau iš Sergio

L. Strollas: aš daug ko išmokau iš Sergio
logo 2020 Rugsėjo 10 d. 21:22, Racing Point

Spaudos konferencijoje Mugelle Lance‘o Strollo paklausė, kaip jis priėmė naujieną apie būsimą „Racing Point“ komandos išsiskyrimą su Sergio Perezu ir Sebastiano Vettelio atėjimu į jų komandą. Kanadiečių pilotas prisipažino, kad ši naujiena nepaliko jo abejingu.

Lance‘as Strollas: „Sužinojęs šią naujieną, aš kiek nusivyliau, mat su Sergio mes kartu labai daug praėjome per pastaruosius 18 mėnesių. Dirbti su juo buvo labai šaunu, aš daug ko iš jo išmokau, o šiais metais lenktyniauti buvo apskritai linksma, nes mes turime gana gerą mašiną.

Sezonas dar nesibaigė, priekyje dar daug lenktynių ir mes abu turėsime šansų parodyti gerus rezultatus ir uždirbti daug taškų; pasistengsime, kad šiemet mūsų komanda užimtų 3 vietą Konstruktorių įskaitoje.

Jei kalbėsime apie Sebastianą Vettelį, kuris prisijungs prie mūsų komandos, tai bus labai puiku, nes jis - lenktynininkas su milžiniška patirtimi, praeityje ne kartą pasiekęs sėkmės.

Jei atvirai, aš Monzoje buvau kiek nusivylęs. Nors užlipau ant podiumo, aš galėjau turėti šansą laimėti šias lenktynes, jei būčiau geriau važiavęs restarto metu, tačiau svarstymai apie praeitį - gal ir gerai, tačiau realybė yra kitokia. Taip, žinoma, reikia džiaugtis vieta ant podiumo, tai leido uždirbti daug taškų - visa komanda patenkinta tuo, kad mes sugrįžome į stipriausiųjų trejetuką“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos