Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Apkaba
IP: d2da06d | 06/26 00:07 Atsakyti
Dar pernai girdejau kad tam FIA nesamones dedasi. Uzvaldziusi mafija, daug rimtu zmoniu ja paliko. Dabar iki kiek pajegs likti vadovo poste nori, nes liko tik savi, kurie palaiko, nes kedes siltas tures iki tiek kiek nores.
.I.
IP: 831508b | 06/25 21:41 Atsakyti
įsikalkit į galvas: tuose kraštuose "Ben" nėra vardas.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas