M. Binotto: biudžetas diktuoja, ką galime daryti, o ko – ne

M. Binotto: biudžetas diktuoja, ką galime daryti, o ko – ne
logo 2022 Balandžio 09 d. 20:26, Ferrari

Ferrari“ piloto Carloso Sainzo bolide per penktadienio treniruotes buvo sumontuotas naujas difuzorius, tačiau šeštadienį į mašiną sugrąžintas senasis šis labai svarbus aerodinamikos elementas. „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto bandė paaiškinti, su kuo tai susiję.

„Tai buvo vienas iš tų elementų, kuriuos mes dar tik išbandome, - kalbėjo M. Binotto. - Reikėjo surinkti kai kokią informaciją apie difuzoriaus darbą šioje trasoje turint galvoje jį panaudoti artimiausiuose etapuose. Vakar mes jį išbandėme. Dabar viską išanalizuosime ir nuspręsime, kaip mes jį naudosime ateityje.

Apskritai, šiuo metu komandoje – pakilios nuotaikos, sėkminga sezono pradžia suteikė visiems papildomos energijos, bet mūsų automobilio modernizacijos programa yra apribota biudžeto, todėl kiekviena sesija yra svarbi, nes mes norime surasti optimaliausią kryptį tolimesniam mašinos atnaujinimui. Mūsų resursai nėra beribiai ir biudžetas diktuoja, ką mes galima daryti, o ko – ne“.

M. Binotto buvo paklaustas, ar komandoje Charlesui Leclercui ir Carlosui Sainzui yra sudarytos vienodos sąlygos ir „Ferrari“ vadovas atsakė gana miglotai: „Manau, kad abu mūsų lenktynininkai pasirodo gana sėkmingai“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061