M. Binotto: C. Leclercas ir C. Sainzas gali laisvai varžytis tarpusavyje

M. Binotto: C. Leclercas ir C. Sainzas gali laisvai varžytis tarpusavyje
logo 2022 Balandžio 18 d. 11:04, Pirelli

Charlesas Leclercas šiuo metu užtikrintai pirmauja „Formulės-1“ pasaulio čempionate, o jo komandos partneris iš „Ferrari“ Carlosas Sainzas negali pasigirti aukštais pasiekimais.

Lecercui ispanas nusileidžia tiek kvalifikacijoje, tiek ir lenktynėse, nors jau du kartus buvo užlipęs ant podiumo, o prieš savaitę Australijoje pasitraukė iš distancijos, išlėkdamas iš trasos dėl savo klaidos. Bandant pateisinti Carlosą, galima pasakyti, kad jo problemos Melburne iš pradžių buvo susijusios su techniką ir kitomis nuo jo nepriklaususiomis priežastimis, o tai galėjo paveikti ispaną psichologiškai.

Iš karto po trečiojo sezono etapo prasidėjo kalbos, kad jei viskas toliau klostysis taip pat, tai Sainzui komandoje bus priskirtas „antrojo smuiko“ vaidmuo prie Leclerco, už kurį Skuderija pastatys kovoje dėl čempiono titulo.

Bet kai komandos vadovas Mattia Binotto yra klausiamas apie situaciją su pilotais, jis visada atsako, kad abu „Ferrari“ sportininkai turi vienodą statusą: „Praėjo tik 3 etapai ir mes tikimės, kad priekyje mÅ«sų laukia dar 19 ar 20 įdomių lenktynių. Taigi, iki čempionato pabaigos dar labai daug laiko. MÅ«sų lenktynininkai gali laisvai varžytis tarpusavyje ir mes bÅ«sime patenkinti, jei jie surengs gražias dvikovas ir kovos dėl pergalių ar kitų aukštų rezultatų“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061