M. Binotto: reikės laiko viskam išsiaiškinti

M. Binotto: reikės laiko viskam išsiaiškinti
logo 2022 Birželio 12 d. 19:44, Ferrari

Nė viena „Ferrari“ mašina nepasiekė finišo, taip pat distancijos nebaigė ir „Alfa Romeo“ ir „Haas“ lenktynininkai. Skuderijos vadovas Mattia Binotto nėra įsitikinęs, kad visų pasitraukimų priežastys yra vienodos, bet pažadėjo viską išsiaiškinti.

  • Nėra abejonių, kad komandos bazėje jūs detaliai išsiaiškinsite priežastis, nes šiandien matėme ne tik Charleso Leclerco pasitraukimą, bet problemų turėjo ir „Ferrari“ komandos – klientės. Jūs gi esate variklių specialistas – kiek jus jaudina tokia situacija?

  • Žinoma, kad jaudina. Dar iki Baku lenktynių mes kalbėjome, kad technikos patikimumas – faktorius, ne ką mažiau svarbesnis nei efektyvumas. Ruošdamasi šiam sezonui, mūsų komanda pasiekė didelės pažangos darbe su bolidu, bet gaila, F1-75 kol kas nėra iki galo patikima, o tai reiškia, kad mes privalome tęsti darbus ir ateityje tapti stipresniais.

  • Jei patikimumo faktorius jus jaudina, ar tai reiškia, kad komanda ruošia kažkokius atnaujinimus, kurie leistų patobulinti variklį?

  • Manau, kad iš pradžių mes turime iki galo išsiaiškinti, kas atsitiko Azerbaidžane. Ne visos problemos yra vienodos ir kai kurias iš jų galima pašalinti labai greitai. Bet jei atvirai, kol kas nežinau, kas įvyko ir mums reikės laiko viskam išanalizuoti Todėl kol kas nesu pasiruošęs atsakyti.

  • Ar galvojate, kad Charleso problemos skyrėsi nuo tų, dėl kurių jis pasitraukė iš distancijos Barselonoje? Ar abi „Ferrari“ mašinos pasitraukė iš lenktynių dėl skirtingų priežasčių?

  • Taip, manau, kad jos nėra susijusios tarpusavyje. Carlosas pasitraukė dėl hidraulikos gedimo, o tai visai ne tai, kas atsitiko su Charleso bolidu Barselonoje. Bet mums reikia išlaikyti kantrybę ir ramybę viską išsiaškinant.

  • O ką galima pasakyti apie problemas, dėl kurių šiandien pasitraukė Guanyu Zhou ir Kevinas Magnussenas, nes jų boliduose taip pat montuojami „Ferrari“ jėgos agregatai?

  • Manau, kad viską teks dar išsiaiškinti ir išanalizuoti, bet vienas iš šių pasitraukimų yra tikrai nesusijęs su komponentais, kuriuos tiekia „Ferrari“. Kad ir kas būtų su mūsų klientais, mes iš jų gauname naudingą techninę informaciją, nes mes bendradarbiaujame su šiomis komandomis ne vien dėl komercinių interesų, nes iš to pakankamai mažai uždirbame, bet daugiausia – dėl atgalinio ryšio. Todėl viską, kas buvo susiję su „Alfa Romeo“ ir „Haas“ mašinomis, mes nuodugniai ištirsime, ne ką mažiau dėmesingai nei kas buvo su mūsų bolidais.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061