M. Binotto: sunku pasakyti, kur dar galėsime nugalėti (3)

M. Binotto: sunku pasakyti, kur dar galėsime nugalėti
logo 2019 Rugsėjo 17 d. 20:52, Pirelli

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto tikisi, kad Italijoje iškovota pergalė nebuvo italų ekipai paskutinė šiemet.

Komanda, su Charlesu Leclercu priešakyje, triumfavo dvejose lenktynėse iš eilės - Belgijoje ir Italijoje. Spa ir Monzos trasos buvo laikomos palankiomis „Ferrari“ ekipai.

M. Binotto tikisi, kad komandai dar pavyks nugalėti likusiose lenktynėse, bet pripažįsta, kad tai padaryti nebus lengva.

„Mes žinojome, kad tai bus trasos, kuriose galėsime būti konkurencingi. Pergalės nebuvo lengvai iškovotos. Bet tai buvo trasos, kuriose variklio galia vaidino svarbesnį vaidmenį, ilgos tiesiosios. Tad buvo svarbu išnaudoti pasitaikiusias progas. O neišnaudotų progų pirmoje sezono pusėje tikrai buvo“, - kalbėjo M. Binotto.

„Dėl to, jog tose trasose mums pavyko išnaudoti stipriąsias mūsų bolido puses, esame labai patenkinti.“

„Manau, kad likusiose sezono lenktynėse bus taip pat, kaip ir pirmoje sezono pusėje. Pasitaikys tokių lenktynių, kokias matėme Vokietijoje, Kanadoje ar Bahreine. Galbūt vienose trasose būsime konkurencingi, o kitur būsime nepakankamai stiprūs, kad galėtume kovoti dėl pergalės. Sunku pasakyti kur dar galėsime nugalėti.“

„Mums svarbu toliau tobulinti bolidą, bandyti jį geriau perprasti, kad jis turėtų gerą balansą, o pilotai galimybę nugalėti.“

Komandos pilotas Sebastianas Vettelis taip pat tikisi iškovoti pergalę likusiose sezono lenktynėse.

„Manau, kad bus lenktynių, kuriose būsime konkurencingi. Esame greiti, tad neturiu dėl ko nerimauti. Svarbu gerai atlikti savo darbą. Dar liko daug lenktynių ir laiko“, - teigė vokietis.


Komentarai (3)
Accadia
| 2019 Rugsėjo 17 d. 22:46
Gražiai papasakojo. Aš būčiau pasakęs vieną kitą etapą, kuriame komanda gali laimėti, kad būtų kaip oficialus komandos tikslas. Kare daug mūšių, o jie apie nei vieną dar nežino? Galima būtų kelių komandų vadovų prognozes palyginti.. ką sako Toto ir Christian?
Accadia
| 2019 Rugsėjo 17 d. 22:43
Liko keli etapai. Singapūre šansų turi RBR ir FER. O kitur?
marysius
| 2019 Rugsėjo 17 d. 21:02
Buvo RB era , po to Mercedes, gal jau laikas atejo pakeisti lyderiaujancia ekipa kokiem 3-5metam, o po to ir MC eile ateis.
×

F-1.lt pulsas