M. Hughesas: C. Sainzas dar neparodė savo pajėgumo (12)

M. Hughesas: C. Sainzas dar neparodė savo pajėgumo
logo 2019 Gegužės 09 d. 11:25, McLaren F1

Sezono pradžia Carlosui Sainzui nebuvo tokia sėkminga, bet iš dalies neaukšti „McLaren“ piloto rezultatai yra siejami su nesėkmėmis. Britų ekspertas Markas Hughesas spėja, kad namų lenktynėse – Ispanijos GP jis gali parodyti, ko yra vertas.

Šiame sezone apie Carlosą Sainzą kalbama ne tiek jau daug – kur kas daugiau dėmesio yra prikaustyta prie jo komandos draugo – debiutanto Lando Norriso. Tačiau negalima pasakyti, jog Norrisas lenkia Sainzą – greičiau Carlosui nesisekė dėl geltonų vėliavų dvejose kvalifikacijose – Melburne bei Baku.

Bahreine ir Kinijoje įvyko kvalifikacijos, pagal kurių rezultatus būtų galima tiesiogiai lyginti dviejų „McLaren“ lenktynininkų pasirodymus – ir Sainzas pasirodė esantis greitesnis. Bahreine jis galėjo būti  geresnis, tačiau tarp Carloso ir jo buvusio ekipos draugo Maxo Verstappeno įvyko susidūrimas. Ispano karjera „McLaren“ komandoje prasidėjo gana nuviliančiai – potencialiai jis galėjo parodyti gerus rezultatus, bet uždirbo taškus tik Azerbaidžane, finišavęs septintas paskui Sergio Perezą.

Dabar gi Carlosas Sainzas važiuoja į namų etapą Barselonoje, kur keturiose kvalifikacijose paeiliui jo negalėjo aplenkti komandos draugai, nors vienu ir jų ir buvo Verstappenas.

Savo debiutiniame sezone 2015 metais Sainzas prie „Toro Rosso“ vairo dešimtąja sekundės aplenkė Verstappeną kvalifikacijoje, pirmajame rate praleido ekipos kolegą, bet lenktynių pabaigoje vėl aplenkė Maxą ir finišavo pelnytoje devintoje vietoje. Ispanijoje 2016 metais Verstappenas važiavo jau už „vyresnę“ „Red Bull“ komandą, o Sainzas užtikrintai aplenkė Daniilą Kvyatą, užimdamas aštuntą vietą starte, tik dešimtąja nusileidęs Valtteri Bottui, kuris tada pilotavo  greitesnę „Williams“ mašiną.

2017 m. „Toro Rosso“ turėjo mažiau konkurencingą bolidą, todėl Sainzas kvalifikavosi tik 12-tas, bet buvo kur kas greitesnis už Kvyatą. Pernai jis buvo greitesnis už komandos draugą iš „Renault“ Nico Hulkenbergą, pateko į kvalifikacijos finalą, o lenktynėse sulaikė Fernando Alonso ir finišavo septintas.

Carlosas be priekaištų pasirodo Barselonoje, bet nereikėtų galvoti, kad jis yra tik vienos trasos specialistas. Kažkodėl jo akcijos yra kotiruojamos žemiau nei jo galimybės. Praėjusiais metais Sainzas „Renault“ ekipoje sezono pradžioje atrodė ne toks greitas Hulkenbergo fone, bet vėliau padarė pažangą ir antroje sezono dalyje kvalifikacijose juos teskyrė šimtosios sekundės. Šiais metais yra akivaizdu, jo „McLaren“ visas dėmesys prikaustytas prie Norriso, tačiau Lando tikrai nelenkia Carloso.

Savo penktajame sezone Sainzas demonstruoja brandą ir toliau yra itin pajėgus ant šlapios trasos ir permainingomis oro sąlygomis. Reikia tikėtis, kad Carlosas greitai parodys save ir artėjantis savaitgalis gali būti geras to patvirtinimas.

 


Komentarai (12)
Black_Death
| 05/10 13:26
Vel atgimsta kalbos, kad MCL kazka slepia??? 🙈🙉🙊 kada jie pagaliau islis i dienos sviesa?..
burzumas
| 05/09 20:57
jisa dar neparode saves - o sedi krumuose ir laukia tinkamo momento:) jisai nera garantuotas del savo greicio, todel "letai selina") ir jeigu suzinos kad nera tas cempioniskas greitis, tada tyliai ir atsargiai pasitrauks:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vytispagonia
| 05/09 18:08
Inkarai inkarai jūs :))))
ksdkdk
| 05/09 17:47
Klepsidra
| 2019 Gegužės 09 d. 17:20

tavo Ferrari primadoninio inkaro, kuris kaip balerina apsisuka pamates, kad bus aplenktas? tokia pati nauda, kaip is taves

Kodel mano? As sergu uz mersus
deivec
| 05/09 17:32
neisivaizduoju sainz kaip F1 cempiono.
Taip pat ir HULK, KVYAT, BOTAS bus principe irgi istorijos greitai pamirsti...
Klepsidra
| 05/09 17:20
ksdkdk
| 2019 Gegužės 09 d. 14:53

Kokia nauda is primadoninio inkaro

tavo Ferrari primadoninio inkaro, kuris kaip balerina apsisuka pamates, kad bus aplenktas? tokia pati nauda, kaip is taves
ksdkdk
| 05/09 16:51
Plentvolis
| 2019 Gegužės 09 d. 15:55

Nu jo inkaras trauke graba kiek galejo, bet tau pusgalviui neirodysi

Bet nedatrauke #eilinis #fail
Plentvolis
| 05/09 15:55
ksdkdk
| 2019 Gegužės 09 d. 15:33

O kai inkaras buvo, buvo kitaip?

Nu jo inkaras trauke graba kiek galejo, bet tau pusgalviui neirodysi
ksdkdk
| 05/09 15:33
CBRV
| 2019 Gegužės 09 d. 15:19

tai uz raudona masinyte irgi kazkoks inkaras vaziuoja, ir ekipa ir kita pilota tempia prie dugno traukia #foreversecondteam

O kai inkaras buvo, buvo kitaip?
CBRV
| 05/09 15:19
ksdkdk
| 2019 Gegužės 09 d. 14:53

Kokia nauda is primadoninio inkaro

tai uz raudona masinyte irgi kazkoks inkaras vaziuoja, ir ekipa ir kita pilota tempia prie dugno traukia #foreversecondteam
×

F-1.lt pulsas