M. Isola: Ostinas – viena iš trasų, kurioje sunku daryti prognozes (2)

M. Isola: Ostinas – viena iš trasų, kurioje sunku daryti prognozes
logo 2017 Spalio 17 d. 13:10, Pirelli/LAT Images

„Formulė-1“ vyksta į Ostiną, kur Circuit of the Americas trasoje įvyks JAV GP etapas, pirmosios lenktynės iš užjūrio serijos, po kurių lygiai po savaitės įvyks Meksikos GP etapas.

Į COTA trasą „Pirelli“ atveža minkštųjų, superminkštųjų ir ultraminkštųjų sudėčių padangas, beje amerikiečių lenktynių savaitgalio metu pačios minkščiausios padangos bus pažymėtos rožine spalva. Kaip ir kituose šio sezono etapuose, padangų pasirinkimas yra vienu laipteliu link minkštesnių sudėčių lyginant su 2016 metais. Didelė tikimybė, kad naujosios kartos mašinos su kur kas platesnėmis padangomis leis eilinį kartą pagerinti trasos rekordą, kaip tai jau ne kartą buvo šiais metais.

„Pirelli“ autosporto padalinio vadovas Mario Isola: „JAV GP etapui vėl paruošėme pačias minkščiausias padangas – mes taip elgdavomės ir ankstesniais metais. Kartu Ostine pirmą kartą bus naudojamos ultraminkštosios padangos, bet specialiai amerikiečių savaitgaliui jos bus pažymėtos rožine spalva – tokiu būdu mes norime atkreipti dėmesį į puikų Susan G. Komen fondo darbą.

Pačių minkščiausių padangų naudojimas turi leisti pagerinti ratų įveikimo laiką – taip bus tęsiama tendencija, stebima vis šį sezoną. Beje, COTA yra viena iš tų trasų, kur sunku nuspėti įvykių vystymąsi, tame tarpe ir dėl permainingo oro.

Ankstesniais metais JAV mes matydavome taktinių schemų įvairovę ir šiemet komandos galės naudoti visus tris mišinius, kadangi ir minkštosios padangos taip pat gali būti geru pasirinkimu lenktynėms.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrim
| 10/17 17:32 Atsakyti
22 rate iš US į SS ir viskas, neskaitant lietaus atvejo
deivec
| 10/17 17:01 Atsakyti
Pireli geriau nedarytu prognoziu...nes kaip sakant labai panasu i to astunkojo prognozes....
×

TOP naujienos