M. Lauda: „Red Bull“ turi sureaguoti

M. Lauda: „Red Bull“ turi sureaguoti
logo 2021 Lapkričio 24 d. 09:13, Daimler AG

„ServusTV“ eteryje Mathias Lauda, Niki Laudos sūnus, kuris anksčiau lenktyniavo DTM čempionate papasakojo apie kovą dėl „Formulės-1“ pasaulio čempiono titulo tarp Lewiso Hamiltono ir Maxo Verstappeno.

Mathias Lauda: „Lenktynės Brazilijoje parodė, kiek Lewisas yra ištroškęs pergalių. Aš niekada nemačiau, kad jis taip agresyviai lenktų varžovus – jis rungtyniavo aukščiausioje lygoje tiek lenktynėse, tiek kvalifikacijoje. Dabar „Red Bull“ turi sureaguoti į tai.

Jei Džidoje abu sportininkai susilygins pagal taškų skaičių, o finalinėse lenktynėse abu pasitrauks, tai čempiono titulas atiteks Maxui, kadangi jis turi daugiau pergalių. Tokių situacijų jau būta „Formulėje-1“ tarp Prosto ir Sennos“.

„Red Bull“ naudoja visas priemones norėdami aplenkti „Mercedes“ ir Kataro GP metu jie suabejojo, ar varžovų galinis sparnas atitinka reglamentą. M. Lauda sukritikavo panašų požiūrį: „Man atrodo, kad pilotai yra labiau subrendusios asmenybės nei „Red Bull“ bei „Mercedes“ komandų vadovai. Per visą sezoną tarp Maxo ir Lewiso neiškilo jokių esminių nesutarimų, net po avarijos Silverstoune. O štai komandų vadovai elgiasi kaip vaikai.

Šiame sezono etape jau visos komandos išsiaiškino su aerodinamika, bet penktadienį Katare „Red Bull“ iškilo kai kurių problemų. Apskritai, komandos iš mašinų išspaudžia maksimumą, todėl kova yra sąžininga“.

Buvęs DTM lenktynininkas pridūrė, kad džiaugiasi dėl Fernando Alonso, kuris praėjusį savaitgalį pirmą kartą po 2014 m. užlipo ant podiumo.

„Prieš sezono pradžią Fernando pasakė, kad vėl nori kovoti dėl pozicijų lyderių grupėje, - pridūrė M. Lauda. - Katare jis puikiai pasirodė, podiumas – tai grynai ispano nuopelnas, nes varžybos buvo labai sudėtingos. Su amžiumi Alonso lenktyniauja vis geriau“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 194
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621