M. Marquezas sutiktų mesti iššūkį L. Hamiltonui

M. Marquezas sutiktų mesti iššūkį L. Hamiltonui
logo 2019 Rugpjūčio 25 d. 17:16, Red Bull Content Pool / Getty Images

Marcas Marquezas mielai sutiktų mesti iššūkį Lewisui Hamiltonui ir pasivaržyti su juo tiek su F-1 bolidais, tiek su „MotoGP“ motociklais.

Abu sportininkai savo čempionatuose yra iškovoję penkis čempionų titulus ir panašu, kad abu šiemet džiaugsis šeštuoju. Abiems sportininkams taip pat pažįstama skirtingų čempionatų technika. M. Marquezas pernai išbandė „Toro Rosso“ bolidą, o L. Hamiltonas pasaulio „Superbike“ (WSBK) motociklą.

Spaudos konferencijos metu paklaustas apie iššūkį, M. Marquezas teigė, kad mielai sutiktų.

„Žinoma. Turėtų būti įdomu“, - sakė M. Marquezas.

„Vienas prieš vieną. Visų pirmą su F-1 bolidu, o po to su motociklu. Mudu kartais pasikalbame per socialinius tinklus. Žinau, kad jis važinėja motociklu ir tai daro gana gerai. Mums nedaug trūko iki to pernai, bet sutrukdė aplinkybės.“

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko praeityje pareiškė, kad M. Marquezas yra greitas ir galėtų pereiti į F-1. Bet pats sportininkas to per daug nesureikšmina.

„Pernai „Red Bull Ring“ trasoje išbandžiau „Toro Rosso“ bolidą. Tai buvo tikrai maloni patirtis. Įveikiau 40 ratų. Tai buvo rimtas išbandymas.“

„Greičio man netrūko. Trūko patirties. Pažinojau trasą. Sunkiau buvo su prispaudžiamąja jėga ir stabdymo taškais. Normalioje trasoje galėčiau prie to priprasti, bet tik ne Monake. Pilotuoti F-1 bolidą normalioje trasoje, jokių problemų. Ten gali atrasti galimybių ribas. Bet tik ne miesto trasoje. Ten daug sunkiau.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0